Marmaris Gonenc Emlak Ltd.

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris EmlakEMLAK ALIRKEN NELER YAPMALI

Emlak satın almak için en önemli öge bilgidir. Çünkü karar mekanizması bilgi üzerine kuruludur. Sağlıksız, doğru olmayan, eksik bilgi; verilecek olan kararı olumsuz etkiler. Karar vermek bir süreçtir. Peki bu süreç nasıl yaşanacaktır. Profesyonel destek gerekirmi?

NEREDEN BAŞLAMALI ?

Kendi başınıza hareket etmeyi tercih edebilir, doğru kararlar verebilirsiniz. Bu sebeble bilgiye ihtiyacınız vardır. Hayal ettiğiniz özellikte gayrimenkul bulmak, bütçenize uygun olanı seçmek amacıyla işe araştırma yapmakla başlamalısınız. Böylece, (o kadar zamanınız var ise) sokak sokak dolaşmaşmanız da geremektedir. Mevkii seçimi, rayic değerler, emlakın özellikleri, iyice araştırılmalıdır.

NE ARADIĞINIZA KARAR VERİN

Hangi özelliklere sahip mülk aradığınızı, nekadar bütçe ayıracağınızı belirleyin. Hayalinizi gerçekleştirebilmek, yeterli bütçenize uygun değilse ertelenmiş mutluluğu bekler durusunuz. Öncelikle gerçekçi olmalısınız. Kaliteyi mümkün olduğunca ucuza almak rasyonel davranıştır. Her insanın hayallere ihtiyacı vardır. Neticede; simyagerlerin durumuna düşmeden mümkün olduğunca gerçekçi olmak önemlidir. Konut kredisi, kullanılması düşünülüyorsa, kredi koşullarının iyi araştırılması gereklidir. Satilik ev, müstakil ev, villa fiyatlerı iyice etüt edilmelidir. Gonenc emlak şirketimiz yararlanabileceğiniz yüzlerce gayrimenkul ilanına sahipdir.

SONUÇ

Seçtiğiniz mevkide, aradığınız özelliklerde bulduğunuz ev hakkında teknik bilgilerin de toplanarak araştırılması gerekir. Kat mülkiyeti tesis edilmiş konut, 1/1000 imarı mevcut arsa en az riskli olanıdır. Konut, arsa tipi gayrimenkul üzerinde ipotek, şerh, şuyu gibi riskli engel olup olmadığı tapu dairesinden, imar durumu, Belediye fen işleri Bölümünden tetkik yapılmasında yarar vardır. Belediye olmıyan yerlerde ilgili mercilerden soruşturma yapılmalıdır. Böylece araştırma yapılarak bilgi toplanmadır. Karar, bilgilere dayanarak elde edilecektir.

Konusunda uzman, geçmişi olan, deneyimli, dürüst emlak danışmanından hizmet satınalmak, bizce doğru başlangıçtır. Bilgi , deneyim, dürüstlük bileşkesi ; Emlak Danışmanı'nın kalitesini belirler. Marmaris gonenc emlak güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi düzenli olarak güncellenmektedir. Gonencemlak, isteklerinizi iletebileceğiniz, danışacağınız adresdir.

oyun komedi sohbet

bookmark at folkd

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors 

 

 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist