Marmaris Gonenc Emlak Ltd.

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris EmlakEMLAK SATARKEN NELER YAPILMALI

Sahip olduğunuz mülkü satmaya karar verdiğinizde düşündüğünüz, en kısa zamanda, en iyi fiyatla satışı gerçekleştirmektir. Peki bu nasıl olacaktır?

İki yol var. Ya kendi başınıza satmaya çalışacaksınız ya da profesyonel destek arayacaksınız. Kendi başınıza yapacaklarınız, öncelikle emlakınızın satılık olduğunu duyurmak. Tabela asmak gazetelere, emlak portallarına ilan vermek, tanıdıklarınıza söylemekdir. Bulduğunuz alıcıyla anlaşırsanız satış gerçekleşir..Peki satış fiyatını sağlıklı olarak tesbit edebilecek misiniz? Acaba daha uygun şartlarla, daha kısa zamanda satış yapma imkanı mümkün mü? Haftalar hatta aylarca emlakınız satımazsa ne olacak?

EMLAK DANIŞMANININ SEÇİMİ

Diş doktorunuzu, avukatınızı seçerken gösterdiğiniz özeni, emlakçınızı seçerken göstermiyorsanız, bu yazının devamını okumanıza gerek yok diyebiliriz. Seçeceğiniz Danışmanın kaç yıldır bu meslekte olduğunu, öğrenim durumunu öncelikle öğrenmelisiniz. Deneyimli, mesleğine hakim gayrimenkul danışmanı size kazandırır.

ESKİMOYA BUZ SATMAK

Doğru seçim yaptığınız gayrimenkul danışmanı, satışı yönetendir. Aklın yolu bir olduğuna göre mantık çerçevesinde herşey yerli yerine oturur. Alıcı, satıcıyı bu çerçevede buluşturan danışman, daima iki tarafında kabul edeceği koşullarda anlaşmayı sağlayandır. Emlak Danışmanının gayrimenkul mevzuatını, hukukunu bilmesi yetmez. Herşeyden önce satıcı kimliği önde olmak zorundadır. Satış tekniklerinin, prensiplerinin ilkeli olarak yönetilmesi önemlidir. Esas olan her iki tarafında mutlu olacağı seviyede buluşmayı temin etmektir. Bilgi, deneyim, dürüstlük bileşkesi; Emlak Danışmanı'nın kalitesini belirler.

Gonencemlak.com.tr

Gayrimenkul sektöründe 20 yıl üzerinde süredir danışmanlık hizmetini aktif biçimde sürdüren şirketimiz, geniş portföye sahipdir. Marmaris gonenc emlak güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi sürekli olarak güncellenmektedir. Ücretsiz bülten üyeliği,satılık emlaklarınızın yayınlanması, alıcılara duyurulması gibi sunulan olanaklardan yararlanmanız kazandırır. Doğru bilgi pusulanız olsun.

Europe Real Estate Directory and European Properties Search

Europe Real Estate Directory and European Properties Search


ebesucher | Karşılıksız, Kodsuz Dizin |

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors 

 

 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist