Çamlı Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Çamlı satılık arsa yola yakın büyük metrajı ile yatırımcılara fırsat olarak Gönenç Emlak Şirketi tarafından pazarlanıyor.

Emlak Danışmanı

Çamlı Satılık Arsa

MUĞLA MARMARİS ÇAMLI KÖYÜ
 • İlan No
  452
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  11997
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Çamlı Satılık Araziler

Muğla Marmaris Çamlı satılık arsa yola yakın büyük metrajı ile yatırımcılara fırsat olarak Gönenç Emlak Şirketi tarafından pazarlanıyor. Sedir adası yolu üzerinde bulunan parsel metrajı büyük olması avantajdır. Fiyat açısından önemli cazibe bulunduğunu belirtelim. Bugün en ekonomik arazi fiyatları 150-160.000-TL itibaren başlamaktadır. Bu açıdan bakınca parsel satış fiyatında çok önemli indirim olduğu anlaşılmaktadır.Yatırım amacına uygun Çamlı satılık arsa parsellerinin prim potansiyeli yüksektir. kar ile zararın ikiz kardeş olduğu söyenir. Risk faktörü ne kadar yüksek ise, kar marjının potansiyeli de o kadar yüksek hacimli olacaktır. kadatro yolu açıldığında arazi iki üç kat fiyat değerine sıçrama gösterecektir. Beklenti olduğu için bu günkü fiyat seviyeleri konuşulmaktadır. Kaldı ki, Çamlı satılık arsa fiyatı damping fiyat etiketi ile belirli bir süre için sunulmaktadır.

İmar Durumu

Muğla İli 30 Mart 2014 yerel seçimlerinin ardından Büyük Şehir Belediye idare sistemine sahip oldu. Adrese dayalı ikamet eden yerleşik nüfus 500 kişi üzerinde olduğundan Çamlı Köyü Mahalle yapıldı. Marmaris’ten araçla 15-20 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Mahallenin elektrik, su sistemi ve telefon, internet alt yapısı vardır. Kleopatra plajı, Sedir adası, Boncuk Koyu gibi önemli turistik yerler vardır. Yerli ve yabancı turistlerin cazibe alanına sahip olan Çamlı Mahallesi köy kahvaltısı, yöresel yemekleri ile yaz ilgi görmektedir.

İmar çalışmaları hızla gelişmektedir., Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü'nün yetkili olduğu dönemde kapsamında legal yapılar, sitelerin yapıldığı gözlenmiştir. Datça Bozburun 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı onaylanınca belirsizlikler ortadan kalkmıştır. 1/500 ölçekli imar çalışmaları beklenmektedir. Huzurlu köy yaşamını, günümüz konforu ile birlikte yaşamak mümkündür. Datça Bozburun Plan hükümleri Çamlı Mahallesini kapsamı içine almaktadır. Genel anlamda kadastro yoluna cepheli parsellere yasal yapı inşaatı mümkün olabilir.

Parsel Bilgisi ve Yer Gösterme

Yatırımcılar, mevki, fiyat ve metraj ana bilgilerini alarak parsele talip olurlar ise arazinin görülmesi istenecektir. Randevu alınarak parselin yerinde gösterilmesi ve ayrıntılı bilgi verilmesi tarafımızdan sağlanır. Yapılacak işlem yasal prosedüre uygun gerçekleştirilir. Bakanlığın 2003/59 numaralı tebliği esas alınır. Verilecek olan hizmet kayıt altına alınır. Böylece, yeri gösteren yetkili ile parseli görerek bilgi alan arasında iki nüsha tutanak düzenlenir. Islak imzalı birer nüsha taraflara verilir.. Deneyimlerimize dayanarak, taraflar anlaştığı taktirde, kadastro mühendisi veya lisanslı harita mühendisi tarafından yerin tespit edilmesi gereğini öneriyoruz. Sadece tavsiye eder, yapılmadığı taktirde sakıncalarını söyleriz. Kazık çakma veya GPS ile tespit yapılır ise, alıcı satın aldığı gayrimenkulün yerini net olarak öğrenmiş olacaktır.  

Gönenç Emlak Marmaris

Firma kuruluş tarihi 1-Ocak-1994'dür. Kuruluşundan beri Muğla çevresi ve Marmaris emlak piyasasına hizmet verilmektedir. Şirket hizmet alanı olarak önceliği Muğla çevresi ve Marmaris emlak piyasasını belirlemiştir. Bu amaçla, Datça'dan Fethiye'ye uzanan sahil kuşağı gayrimenkul danışmanlık hizmeti verilen alan hedefimizdir. Gönenç Emlak Şirketi fırsat ilanlarını öncelikle üyelerine sunmaktadır. Sayfamızın sağ alt köşesinden ücretsiz olarak işlem yapabilirsiniz. Aradığınız özelliklerde satılık veya kiralık yeni gayrimenkul geldiğinde bilgi edinme öncelik hakkı size ait olacaktır.

Firma portföyü düzenli olarak yenilenerek güncellenir. Böylece bilgilerin sağlıklı olarak sunma seviyesi oranı yüksek gerçekleşir. Bilgiler elektronik otramda paylaşılır. Yeni ilan üyelere duyurulduktan sonra, Muğla çevresi hedeflenerek gün içinde 5.000 sosyal medya kullanıcısına ulaştırılır. Ardından aktif Digital Marketing çalışması başlatılır. Geleneksel ticaret sürdürülebilir değildir. Modern pazarlama teknikleri gereksinmektedir.  Firma; inbound, stratejik pazarlama ve digital marketing gibi modern yöntemleri uygular. Site yönetimi uzman ekip tarafından yapılır. Asli faaliyetimiz Emlak Danışmanlığı, teknik ekip desteği ile elektronik ortamda varlığını sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımız telif hakları ile korunmaktadır. Yazıların üm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne ait olup,. kısmen veya tamamen kopya edilerek kullanılamaz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita