Gökova Emlak Satılık Arsa arazi // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Antalya Muğla yol ayrımımevkisinde Gökova satılık arzi yatırımcılara Gönenç Emlak Şirketi tarafından duyuruldu.

Emlak Danışmanı

Gökova Emlak Satılık Arsa arazi

 • İlan No
  358
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  10720
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Gokova 

Marmaris Antalya Muğla yol ayrımının bulunduğu mevkide yer alan Gökova satılık arazi ilanı Gönenç Emlak Şirketi tarafından sunuluyor. İmar açısından önemli olan Kadastro yoluna cepheli düz, tarıma elverişli arazi yatırıma uygundur. gayrimenkul ana caddeye yakın mesafededir. İmar bölgesine yakın olması nedeniyle gelecekte prim yapması bekleniyor, İmar alanına girmesi mümkün olursa önemli kar elde edilir. Yatırım amacına uygun konuma sahipdir. Muhtelif amaçlarla kullanım  mümkündür.

Muğla il hudutları içinde geçerli olan geçiş dönemi yapılaşma koşulları kapsamına Özel İdare Müdürlüğü izin vermişti.. Bu durumda 85m2 tabana oturan ev inşaatı yapılabiliyordu. Ancak Muğla Büyük Şehir Belediyesi olunca koşullar değişti. Revizyon imar planı ile gelişim sağlandı. Net bilgilerin Belediye'den temin edilmesi mümkündür. Bu gayrimenkul randevu alınarak firmayetkilisi tarafından gösterilir. 

Satış fiyatı görüşmeye açık 1m2= 100-TL olarak belirlenmiştir. Eğer talep edilirse sınır komşu parsel de satılabilir. Bu parsel 4490m2 olduğundan, toplam 15.210m2 parsel satın alınabilir. 1m2=100-TL'dir. Prensibimiz gereği alıcı ve satıcı güvenli satış işlemi için karşılıklı görüştürülür. Lütfen daha fazla bilgi için bize ulaşınız.

Gonenc Emlak

24 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz sürekli güncellenen portföye sahipdir. Marmaris gonenc emlak satilik kiralik daire konut arsa gayrimenkul ilan sitesi bilgileri sürekli güncellenmektedir. Lütfen müstakil ev köy evi villa tipi gayrimenkul isteklerinizi iletiniz. Marmaris Antalya Muğla yol ayrımımevkisinde  Gökova satılık arzi yatırımcılara Gönenç Emlak Şirketi tarafından duyuruldu. Benzer fırsatlar için sitemizi akıllı telefonlardan haber sitemiz

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita