Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:116 - Selimiye Satılık Arsa

Marmaris

Şirketimiz tarafından sunulan, Marmaris'e araçla 45 dakika mesafede bulunan Selimiye Mahallesi, deniz manzaralı, çevresinde evler bulunan arsa satılık emlak sektörüne sunuldu. Selimiye satılık arsa, 230m2 olan metrajının, dezavantaj olsa da, mutelif amaçlarla kullanım potansiyeli mevcuttur. Arazi içine karavan ile tatil olanağı vb.gibi isteklere yönelik yararlanma mümkündür.

İmar Bilgileri

18 tane maddeden oluşan, Ağustos 2005 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan gayrimenkul, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterleri kapsamındadır.. Ancak; 400 m2 altında kaldığından çekme mesafeleri kurtarmamaktadır. İnşaat izni bu nedenle alamaz. Yan parsellereden birisi ile tevhid yapılması durumunda değeri yükselir. Bilindiği gibi 30 Nisan 2014 tarihinde askı süresi sona eren Datça Bozburun Revizyon Planı imar çalışmalarının hızlanacağı beklentisi oluşturmuştur. Bu beklentinin fiyatları yükseltme etkisi yaşanmaktadır.

Gonenc Emlak Marmaris

20 yıl üzerinde süredir profesyonel danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından aralıksız verilmektedir. Portföyümüzde; Mugla Marmaris gonenc emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris Emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari güncellenerek verilmektedir. Satılık gayrimenkul hakkında bilgi isteğinizi lütfen bize iletiniz. Randevu alarak gayrimenkul gösterilir. Güvenli satış ilkemiz gereği, alıcı, satıcı karşılıklı görüşmesi olup tarafımızdan temin edilir. Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek üzere; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Satilik kiralik daire konut arsa villa hakkında her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Selimiye satılık arsa yanısıra Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev satilik villa yazlık konut köy evi ilanlari da seçenekler olarak sunulmaktadır. Sosyal medya üzerinden son kayıt edilen ilanlar izlenebilir. Sektör hakkında duyurular için bültenimiz ücretsiz üyelik sistemiyle ulaştırılmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye Merkez
Fiyatı: 150,000 TL
M2 230

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/116-1.jpg

ilan/116-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist