Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:15 - Selimiyede satılık arsa gayrimenkul

Marmaris Selimiye

45 km mesafede bulunan köy, lebiderya deniz manzaralı, ana caddeye yakın, yatırımcılara uygun, imar geldiğinde yüksek prim potansiyeli özelliklerine sahip, satılık arsa.

Selimiye şubemizden resmi sahıs tapulu olan gayrimenkul randevu alınarak yer gösterme işlemi yapılır. Güvenli bir satışın temini alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesiyle mümkündür.

Selimiye emlak, imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak; hazırladığımız www.selimiyeemlak.net sitemizde detay bilgileri izlemekle kolaylaşacaktır. Satılık arsalar hakkında öğrenmek istediklerinize, her iki sitemizden bizlere de ulaşmanız mümkündür. Pusulanız doğru bilgi olsun. Lütfen, müstakil ev, kiralık ev, villa isteklerinizi gonencemlak ofisine iletiniz.

Gonencemlak
Sizlere telefon, elektronik posta, bülten yanısıra gayrimenkul sektörüne yönelik en son kayıt ettiğimiz emlakı anında size ulaştıran özet akış sistemi olan RSS sitemini de kullanıyoruz. Bunun dışında görüşlerimizi yansıttığımız bloglar bilgilerin iletilmesi periyodik olarak kullanılmaktadır. Gonencemlak club üyeliği ücretsiz olup satılık kiralık gayrimenkul bilgilerinin sizlere en hızlı bir şekilde iletilmesi yıllar içinde yaratılmıştır. Portföyümüzde bulunan güncel emlak bilgileri bu ağ içinde, her zaman yüzyüze görüşmeyi öncelikli olarak ele alan bir platformdur. Bu platform bizim sizlerle, sizlerin alıcı ve satıcı olarak profesyonel aracılığımızla birbirinizle buluşmasını temin etmektedir. Satılık villa, köy evi, tipinde gayrimenkul taleplerinizi lütfen bildiriniz. Danışmak kazandırır.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 380,000 TL
M2 3405

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/15-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist