Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:216 - Selimiye Satılık Emlak Köy Evleri

Selimiye

SATILDI
Marmaristen araçla 45 dakikalık mesafede bulunan Selimiye'de yola cepheli 805m2 arsa içinde taş ev bulunan satılık köy evleri. Restorasyon yapılabilir. Ancak, yasal olarak iki katlı villa inşaatı mümkündür. Selimiye satılık emlak teknik özelliği; taban oturumu 85m2 olmak üzere 170m2 ev ayrıca 25m2 müştemilat yapılabilir. 18 maddeden oluşan, Ağustos 2007 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine uygun gayrimenkul.

Mugla İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından inşaat müsadesi ve Y.K.İ.B. Yapı Kullanma İzin Belgesi verilmekteydi. 30 Mart 2014 yerel seçimleri ardından, yasa gereği Mugla Büyük Şehir Belediyesi ilan edildiğinden bu kurum kapandı. Selimiye ise ikamet eden kişi sayısı 500 üzerinde olduğundan, Köy, Mahalle statüsüne getirildi. Tüm imar ve revizyon plan düzenleme uygulama prosedürü, Belediye, Mugla Büyükşehir Belediyesi ve ilgili kurumların mevcut yönetmelik ile konunları çerçevesinde yapılması olarak gelişti. En son çıkan kanun ile tüm Türkiye imar planlarında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın onayı da gerekli oldu.

30 Nisan tarihinde, 1/25.000 ölçekli, Datça Bozburun Revizyon İmar Planı askıdan indirildi. İmar çalışmalarının ivme kazanacağı beklentisi oluştu. Selimiye satılık emlak piyasası bu beklentiyi hemen fiyatlandırmış bulunuyor. Köy evleri bu nedenle yoğun talep almaktadır.

Gonenc Emlak

Şirketimiz, 20 yıl üzerinde süredir Türkiye güney sahilleri ve Mugla çevresi profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Düzenli güncellenen portföyümüzde, Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunmaktadır. Selimiye satılık emlak için; randevu alınarak T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli ÖSG 2003/59 sayılı teblig uyarınca, tutanak tanzim edilerek bilgi verilir, gayrimenkul gösterilir. Aıcı satıcı güvenli alışveriş için karşılıklı görüşmesi temin edilir. Satilik kiralik daire konut arsa bilgileri güncel olarak gonencemlak.com.tr resmi sitesmiz tarafından yayındadır. Şirket adına açtığımız sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Selimiye satılık emlak yanısıra Marmariste satilik daire ile Marmariste kiralik ev ilanları satilik arsa villa konut yazlık ev bilgileri de sunulmaktadır. Köy evleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Danışmak kazandırır.

Kategorisi: Köy Evi
Bölgesi: Marmaris Selimiye
Fiyatı: 0 TL
M2 805
Kat
Oda
Yaş
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/216-1.jpg

ilan/216-2.jpg

ilan/216-3.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist