Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:227 - Marmaris Kiralık Dükkan

Kiralık Emlak

Merkezde,denize, plaja 50 metre mesafede, Abdi İpekçi yanı çaprazı, Sabancı Lisesi mevkii, yola cepheli Marmaris kiralık dükkan. İşyeri; pasaj girişi olup çift tarafı açık konumdadır. Asma kat bulunduğu için kullanımı avantajlıdır.

İşyeri Marmarisin kalbi denilecek mevkide bulunmaktadır. Tapu kaydı iş yeri olarak tescil edilmiştir. Yapı kullanma izin belgesi vardır. Ofis, bilgisayar, teknik servis, hediyelik eşya dükkanı, ayakkabıcı, parfümeri satış, sigorta, telefon bayii, kırtasiye vb. işletmeler için uygun dükkandır. Uzun süreli kiracı arıyoruz. Kiralama koşulları ilk ay kira, depozit, komisyon olup referans verebilecek kefilli talipler tercih edilecektir. Anlaşma temin edilirse, Belediye Ruhsat servisine dilekçe ile müracaat edilerek, tapu vb. belgeler verilerek yapılacak iş belirtilerek uygunluk yazısı istenir. Bu yazı alındıktan sonra Marmaris kiralık dükkan kira kontratı tanzim edilerek ödemeler yapılır. Dönerci, büfe gibi baca gerektiren gıda sektörü ile ilgili işler için ruhsat verilmemektedir.

Gonenc Emlak

Şirketimiz 20 yıl üzerinde süredir profesyonel danışmanlık hizmetini aralıksız ayni adresinde vermektedir. Emlak ilan sitemiz, kiralık emlakların sirkülasyonu hızlı olduğundan çok sık güncelleme yapmaktadır. Bazı gayrimenkul sahiplerinin seçici olması nedeniyle, portföyümüzde bulunan kiralık ev, işyeri, tesis tipi ilanların tümünü sitemizde yayınlamıyoruz. Bu nedenle lütfen kiralık taleplerinizi iletiniz. Ekranda gördükleriniz dışında sunumlarımız olabilir. Sayfamızın sağ üst kısmında bulunan bize ulaşın linkini kullanabilirsiniz. Satilik kiralik daire konut arsa isteklerinizi bildiriniz.

Şirketimiz; Mugla çevresi Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari güncellenerek sunulmaktadır. Sadece Marmaris kiralık dükkan değil, Marmariste kiralik daire ve Marmariste satilik ev yanı sıra köy evi mustakil ev yazlik konut satilik arsa ilan bilgileri de portföy üzerinden verilmektedir. Sosyal medya da şirket adına açtığımız hesaplardan bizi izleyebilir, duyurularımızı takip edebilirsiniz. 2008 yılından beri yayınını sürdüren Emlak Bülteni ücretsiz üyelik sistemi ile izleyicilerine ulaştırılmaktadır. Üye olmak için sayfanın sol tarafındaki kayıt ol butonundan işlem yaparak üyelik avantajlarından yararlanmanız önerilir.

Kategorisi: İşyeri
Bölgesi: Marmaris Merkez
Fiyatı: 850 TL
M2 90

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/227-1.jpg

ilan/227-2.jpg

ilan/227-3.jpg

ilan/227-4.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist