Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:26 - Selimiye Satılık Arazi Muğla

Selimiye emlak

Selimiye satılık arsa, satış Fiyatı 550.000-EURO'dur.

Mugla, Marmaris Selimiye satılık arsa. Denize sıfır, kıyı 300 metre, Kameryan adası karşısında mevkidedir. Zamanında müracat edilseydi, 1/1000 ölçekli halihazır haritası ile mevzii imar planı yapılarak projelendirme yapılabiliyordu. Ancak; mevzi imar planı uygulaması kaldırıldı.

2008 yılında Mugla İl İmar Müdürlüğü G.D.Y.K geçiş dönemi yapılaşma koşulları yönetmeliğini çıkardı. Yönetmeliğin kurallarına uygun parsellere otel, konut inşaatı yapılabiliyordu. 30 Mart 2014 seçimleri ardından Muğla Büyük Şehir Belediyesi ilan edilince, yasa gereği İl İmar Müdürlüğü kapatıldı. Ancak; Uygulama yerini Revizyon Planı çalışmalarına bıraktı.

Datça Bozburun 1/25000 ölçekli nazım imar planına göre 200 m2 taban oturumuna sahip olan konut inşaatı veya günübirlik tesis yapımına yasal inşaat izini öngörülmektedir. Revizyon Planı 2014 yılında düzenlenmiş 30 Nisan tarihinde askıdan indirilerek Bakanlığa gönderilmiştir. Yapılan şahısla tüzel kişilerin itirazları değerlendirilmiş, plan geri gönderilmiştir. 13 Kasım tarihinde Belediyede tekrar askıdan alınarak geri iade edilmiştir. 2015 yılında planın onaylanması beklentisi oluşmuştur. Bu durumda, parselin konumu netleşecektir.

Satılık Arsalar

Şirketimiz 20 yıldan uzun süredir gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari güncellenerek sunulmaktadır. Periyodik olarak ilanlar yenilenmektedir. Yeni kayıt edilen ianları sitemizden izleyebilirsiniz. Sosyal medya üzerinde şirket adına açtığımız hesaplardan takip edebilirsiniz. Şubemiz Selimiye Emlak daha kapsamlı bilgiler vermek üzere oluşturduğu sitesinde ilanları yayınlamaktadır. Sektör hakkında haberler, analiz ve imar çalışmalarındaki gelişmeler sunulmaktadır.

Detay bilgi için lütfen bize ulaşınız. Alıcı ve satıcı güvenli bir alışveriş için karşılıklı görüştürülür. Gayrimenkul randevu alınarak gösterilebilir. Lütfen, kiralık ev, müstakil ev, köy evi taleplerinizi, konut kredisi hakkında sorularınızı Mugla, Marmaris, merkez ofisimize iletebilirsiniz. Arsa yanısıra, Marmariste satilik daire ile Marmariste kiralik ev ve yazlik konut köy evi müstakil ev ilanlarımız da portföyümüzden sunulmaktadır.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 2,750,000 TL
M2 12200

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/26-1.jpg

ilan/26-2.jpg

ilan/26-3.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist