Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:269 - Emlak Marmaris Selimiye Satılık Arsa

Selimiye Marmaris

Merkezden den 40 km uzaklıkta bulunan, Selimiye Köyü, Köy Gelişme alanı içinde bulunan villa inşaatı yapmaya yasal olanağa sahip, yola cephe sınırlı satılık arsa.

Selimiye de geçiş dönemi yapılaşma koşulları kapsamı içinde olan bu gayrimenkul, alt yapı imkanlarına sahiptir. Sınır poligonlarının tesbiti, imar durum belgesi aldıkdan sonra, yönetmeliğe uygun çizilen projenin Özel idare tarafından onayı alınarak, inşaat ruhsatına sahip olunur. Ardından yasal olarak villa inşaatı yapılır. Müstakil ev, köy evi yapılabilen arsa deniz manzaralıdır. Denize olan uzaklığı 476 sayılı yasanın belirlediği sakınca mesafesinin dışındadır.

Gayrimenkul hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşınız. Randevuyla gayrimenkul yerinde gösterilir. Güvenli bir satış için alıcı, satıcı karşılıklı görüştürülür.

Satılık emlaka talip olan alıcı nezaretinde Özel idare ,Tapu müdürlüğü, Kadastro müdürlüğü'nden belgeler kontrol edilir. Arsaya harita mühendisi getirilerek CPS kullanarak veya kazık çakarak tesbit işlemi ücreti alıcıya ait olmak üzere yaptırıldıktan sonra satış işlemi yapılacaktır.

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmeniz önerilir. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşmanız mümkündür.. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Satilik kiralik daire konut arsa villa hakkında istelerinizi gonencemlak ofisimize lütfen bildiriniz. Danışmak kazandırır.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 2,300,000 TL
M2 5363

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/269-1.jpg

ilan/269-2.jpg

ilan/269-3.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist