Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:303 - Marmaris Satılık Ev Satilik Daire Konut

Satilik ev

Merkezde, sabancı Lisesi mevkiinde, denize 100 metre mesafede bulunan site içindeki dört katlı bir apartmanın dördüncü katında geniş, kullanışlı satilik daire. Çift banyo wc mevcut. İki adet sandık odası bulunuyor, hidrafor ve kalorifer sistemi faal durumda. Salonda yerler ahşap rabıta, ıslak zeminler karo ile döşenmiştir.

Çok geniş teras balkon olduğu gibi yasal olarak bir kat daha çıkma potansiyel imkanına sahiptir. Güneş görür. Plaja, alışveriş merkezine yakındır. Konut alımında en çok dikkat edilecek konu öncelikle lokasyondur. Doğrudan gayrimenkul değerlendirmede en önemli parametredir. Bina yaşlı olabilir. Bu durum onun yatırım açısında cazibesini etkilemez. Taşıdığı potansiyel; fiyat etiketine yansır. Yıkılarak yenisinin yapılacağı dönüşüm ardından alacağı değer öngörüsü, kıymet taktiri önemli faktörüdür. Marmaris satılık ev konut kredisine uygundur. Bu konuda ise, öncelikle alıcının kendi çalıştığı bankası ile görüşmesinde yarar görüyoruz. Zaten, bu enstrüman kullanılacak ise; satilik daire bakmadan önce kredibilitenin uygunluğu kontrol edilmelidir. Şirket ofisimizden randevu temin edilerek konut gösterilir, bilgi verilir. Lütfen daha çok bilgi ve resim için bize ulaşınız.

İnteraktif Emlak Bilgi Bankası

20 yılı aşan zamandan beri gayrimenkul sektörüne hizmet veriyoruz. Profesyonel danışmanlık hizmeti, bilgi, birikim, deneyim ile oluşan vizyon tarafından yönlendirilir. Sürekli gelişen teknolojinin kullanılması kaçınılmazdır. Şirketimiz düzenli güncelleme yapılarak yenilenen zengin portföye sahip olduğunu belirtelim. Nitekim; Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları bu anlayışla sunulmaktadır. Ayrıca, Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev yanısıra köy evi müstakil ev yazlik konut tipi gayrimenkul satilik arsa bilgileri de portföyümüzde yer almaktadır. En son kayıt ettiğimiz ilanlar sosyal medya üzerinden duyurulmaktadır. Şirketimiz adına oluşturulan hesaplardan bizi takip edebilirsiniz. Ücetsiz yayınlanan Marmarisbox Bülteni, ilan duyuru yanısıra, analizler, piyasa haberlerini de. üyelerimize ulaştırmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Daire
Bölgesi: Marmaris Merkez
Fiyatı: 350,000 TL
M2 200
Kat 4
Oda 6
Yaş 18
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/303-1.jpg

ilan/303-2.jpg

ilan/303-3.jpg

ilan/303-4.jpg

ilan/303-5.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist