Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:305 - Selimiye Satilik Arsa Emlak

Selimiye emlak

Selimiye Mahallesi 'ne gelmeden önce yolun sol tarafında, caddeye sınır, deniz manzaralı, içinde yetişkin zeytin ağaçları bulunan satilik arsa, yatırım amacına uygun gayrimenkul. Emlakın yola cephesinden, meyille yukarıya doğru giden önü kapanmaz özelliktedir.

Mugla İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü 'nün 1/25.000 ölçekli haritasında görüleceği üzere yola cephesi mevcuttur. Selimiye satilik arsa, bir yanı deredir. 5000m2 parsellere bölünme ifraz yasağının kalkmasından sonra mümkündür. Kadastro yoluna cephesi olduğundan değerli gayrimenkul alt yapı olarak elektrik telefon yol olanağına sahiptir.

İnşaat izni Özel İdare tarafından verilmekteydi. Ancak; 30 Mart seçimleri ardından Muğla Büyük Şehir Belediyelik sistemine geçince, İl Özel idare müdürlüğü kapatıldı. Nüfusu 500 kişiyi geçen köyler ise mahalle konumu kazandı. Tüm imarla ilgili çalışmalar Marmaris Belediyesi'ne bağlandı. Planların hazırlanması veya hazırlattırılması Belediye yetkisine bırakıldı. Büyük Şehir Belediyesi ile Çevre Bakanlığı onayları planlar gerçekleşebilecek. Nitekim, 30 Nisan 2014 tarihinde 1/25000 ölçekli revizyon planı askıdan indirildi. Yapılan şahıs ve tüzel kişilerin itirazları değerlendiriliyor.

Arsa Gonenc Emlak yetkilisi tarafından gösterilir. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 tarihinde OSG-2003/59 sayılı yönetmeliği 'ne uygun olarak bu işlem yapılır. Yer Gösteren ile talep eden arasında yazılı tutatnak tanzim edilir. Selimiye satilik arsa için bu işlem belgelenir, bilgi verilir, emlak gösterilir.

Gonenc Emlak Marmaris

20 yıl üzerinde süredir gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti veren şirketimiz özellikle Selimiye Köyü emlak satışlarını geçiş dönemi yapılaşma koşullarının getirdiği yeni imkanlar nedeniyle yoğunlaştırmıştır. Kaldı ki; revizyon planı verdiğimiz önemin doğrulamaktadır. Müstakil ev konut daire arsa köy evi yanı sıra satılık ada koy otel bilgileri portföyünde sürekli güncellenerek ilan sitesinde yayınlanmaktadır.

Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari interaktif bilgi bankası niteliğinde aktif portföyümüzden sunulmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından sürekli güncelleme yapılarak bilgiler yenilenmektedir. Sosyal medya hesaplarımızdan duyurularımızı takip edebilirsiniz. Arsalar yanı sıra; Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ile köy evi mustakil ev yazlik konut satilik villa ilanlarımızı izleyebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun. Lütfen taleplerinizi iletiniz.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 600,000 TL
M2 19380

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/305-1.jpg

ilan/305-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist