Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:324 - Selimiyede satılık arsalar

Selimiye Köyü

Marmaris den 45 km mesafedeki Selimiye de satılık emlak satışa çıkarıldı. Konut imarlı arsa statüsünde olmayan gayrimenkul yatırım için uygundur. Muğla Özel İdare İl Müdürlüğü'nün G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları yeni yönetmeliği bilindiği gibi pek çok araziye konut imarlı arsa statüsü kazandırdı.

Satışa çıkarılan emlak ise; K.G.A Köy Gelişme Alanı hudutları içinde kalmaktadır. Ev inşaatı yapılabilmesi için gereken kriterlerden birisi, 5.000m2 asgari yüzölçümüne sahip olmak şartı olduğundan emlak arazi konsepti içinde kalmaktadır. Ancak Buna karşın; yine de gayrimenkulün sahip olduğu değer mevcutdur. Badem, zeytin ağaçı yetiştirmek, arı kovanı yerleştirmek, karavan ile kullanım gibi muhtelif amaçlarla değerlendirilebilir. Kaldı ki; imar çalımaları sonuçlandığında yeni değer oluşacağından yatırıma potansiyel açıdan olumlu bakılabilir.Sormak istediğiniz; Selimiyede satılık arsalar konusunda, daha detay bilgiler iletebiliriz. Arazi kadastro uygulaması tamamlanmış ve resmi tapuludur.

Marmaris Gonenc Emlak

18 yıl üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz Marmaris çevresi ve Selimiye Köyü için özel önem vermektedir. Gayrimenkul sektöründe kendi talebini yaratan bölgeler kapsamında olduğundan ilgimiz taleple doğru orantılıdır. İnteraktif bilgi bankası niteliğinde sitemiz alıcı ve satıcı buluşma platformu oluşturmaktadır. Öneri, eleştiri, yorum ve istekleriniz platformun yönünü belirleyecek zenginliğe katkıdır. Lütfen isteklerinizi iletiniz.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 300,000 TL
M2 676

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/324-1.jpg

ilan/324-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist