Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:325 - Satılık Koy Marmaris Satılık Arsa

Satılık arsa

Marmaris'e araçla 45 dakika mesafede bulunan, denize sıfır konumundan başlayarak gerilere doğru genişleyen resmi tapuya sahip, satış için herhangi bir sorunu bulunmayan arazi.

Satılık olan arsanın arka parseli ise devlet ormanı ile sınır durumdadır. Kısmen kayalık, meyilli, deniz manzaralı, yatırımcılar için ideal gayrimenkuldür. Arazinin bulunduğu yerde bir başka emsali bulunmadığından özel konuma sahiptir. 150.000m2 zilliyetlikten ile birlikte 315.000 m2 yüzölçümüne ulaşmak mümkündür.

Randevu alınarak gayrimenkul gonencemlak ofis sorumlusu tarafından gösterilir. Yol açık olmadığı için deniz yolu ile ulaşım tercih edilmektedir. Güvenli satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.Her türlü fiyat teklifi satıcıya iletilecektir.

Birinci derece sit alanı olan satılık arazi yatırım amacı ile satın alınabilir. Özellikle büyük metraja sahip olması avantajdır. Bu yatırım uzun vadeli olarak değerlendirilmelidir. Bugün için konut veya turistik tesis yapılamamaktadır. Deniz manzaralı, akdeniz bitki örtüsüne sahip arazi,gelecekte kazanç için doğru bir yatırımdır. Marmaris satilik arsa, satılık koy ilanı ve Selimiye Emlak gayrimenkul arazi bilgileri Gonenc Emlak interaktif sitesinde güncel olarak düzenli yayınlanmaktadır.

Gonenc Emlak

Ticaret odası üyesidir. Marmaris Emlak Müşavirleri derneği kurumsal üyesiyiz. Gonenc Bilgi Bankası geniş portföyden oluşan data sahibidir. Yüzlerce gayrimenkul ilanları düzenli olarak güncellenmektedir. Marmarisbox Bülteni üyeliği ücretsizdir. Elektronik posta kullanarak üye olabi,lirsiniz. Son kayıt edilen gayrimenkul ilanları RSS kullanılarak görülebilir.

Kategorisi: Koy
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 13,500,000 TL
M2 165000

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/325-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist