Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:346 - Selimiye satılık arsalar

Satılık arsa

Marmaris Selimiye Köyünde yatırım amacına uygun, arsa statüsü henüz kazanmamış tarla arazi konumunda satılık gayrimenkul. Kadastro yoluna sınırı bulunmayan gayrimenkul, yasal olarak inşaat yapabilme imkanına ancak 1/1000 veya 1/5000 ölçekli haritaların hazırlanarak ilgili makamlarca onanması sonrasında imar gelmesi ile mümkün olabilir. Ne zaman olacağı ve imar durumunda inşaata uygunluğun da belli olmadığı için özellikle zeytilik, bademlik amacına uygun gayrimenkul olduğunu söyleyebiliriz.

Marmaris Selimiye

20 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti veren şirketimiz kuruluşundan bu güne Köyde yatırım amaçlı arsa satışı faaliyetinde bulunurken 2007 yıllarından itibaren geçiş dönemi yapılaşma koşullarına uygun arazilerin arsa statüsü kazanması üzerine ilgisini yoğunlaştırmıştır.

Bize göre bölgenin parlayan yıldızı olan Selimiye Köyü, deniz manzaralı, sahile 100 metreden başlıyan yasal inşaat izinine sahip arsalar ile önem kazanmıştır. Bu amaçla şirketimiz Selimiyeemlak Net sitesini oluşturdu. Böylece daha fazla bilgi, bölge hakkında haber sunabilme mümkün oldu. Nitekim RSS sistemiyle son kayıt edilen emlak, bölgeden haberler sizlere ulaştırıldı. Şirketimizin yayın organı Selimiyebox Bülteni ücretsiz üyelikle periyodik olarak bilgi akışını sağlamaktadır. Marmaris gonenc emlak satilik kiralik daire konut arsa gayrimenkul ilan sitesi sorularınıza açıktır.

Şirketimiz satılıklar yanısıra, kiralik ev kiralik daire tipi gayrimenkuleri portföyümüzde bulundurmaktadır.Satılık villa köy evi satilik ev hakkında konut kredisi koşullarını danışmanımızdan öğrenebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 300,000 TL
M2 511

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/346-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist