Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:349 - Satılık Arsa Marmaris Selimiye Emlak

Selimiye satılık arsa

Mugla İli Marmaris İlçesine bağlı olan Selimiye Mahallesi'nde arazi vasfına sahip 47.000m2 arsa satılıktır. Şirketimiz aracılığı ile Marmaris Selimiye Emlak piyasasına sunulmuş gayrimenkul resmi tapuya sahiptir. Muğla İl Özel İdaresi imar ve kentsel iyileştirme Müdürlüğü'nün 22/07/2007 tarihli 16133 sayılı yazılarında bu gayrimenkulün Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onanlı 1/25000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni planında Orman Alanı kullanımında kaldığı görülmüştür. Belirtilen alanlarda 1/1000 ve 1/5000 ölçekli uygulama imar planı yapılarak onaylanmadan imar durumu, henüz inşaat ruhsatı verilecek aşamada değildir. Arazi komple deniz manzaralı, yamaç konumunda olduğundan prim yapma potansiyeline sahiptir. Metraj olarak sahip olduğu büyüklük nedeniyle yatırımcılara önerilir gayrimenkul tipidir.

Satılık arsa boydan boya kadastro yoluna cephelidir. Bu yol ana caddedir. İmar geldiğinde önemli bir özellik teşkil edecektir. Arazi Selimiye Mahallesine gelmeden önce yolun sol tarafında kalmaktadır. Arazi tamamen deniz manzaralıdır. Muhtelif zeytin, çam ağaçları bulunan gayrimenkul yoldan yukarıya doğru meyil alarak yükselmektedir. Arazi, 47.000m2 metraja sahip olması D.K.K.A içinde ve sit alanı içinde kalmaması avantaj olup değeri yükselten bir etmendir. Satılık arsa randevu alarak şirket yetkilisi tarafından gösterilir.

Gonenc Emlak

20 yıl üzerinde süredir gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz sürekli güncellenen portföyünde sadece Selimiye Mahallesi'nde 50 adet üzeri arsa arazi konut villa inşaatına uygun emlaklar yanı sıra köy evi taş evler koy denize sıfır gayrimenkul bilgilerini bulundurmaktadır. Mugla sahillerde satilik kiralik daire konut ve emlak arsa villa ada köy evleri ile otel ilanları yenilenerek verilmektedir.

Güney sahilleri turistik kıyılarımızda gayrimenkul pazarlama çalışmaları sürdüren şirketimiz, yatırım amaçlı koy büyük arazi arsa otel marina çekek yeri uygun arsalar tipi gayrimenkul bilgilerini ilan sitesinde sunmaktadır. Ayrıca yoğunluk nedeniyle hızlı güncellenen Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ile yazlik konut sayfalarımızda bilgileri izlemeniz mümkündür. Lütfen sorularınız için bize ulaşınız.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 10,000,000 TL
M2 47120

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/349-1.jpg

ilan/349-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist