Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:350 - Selimiye Satılık Arsalar

Selimiyede satılık emlak

Mugla Marmaris Selimiye Mahallesi nezih mevkide deniz gören satılık arsa satışa çıkarıldı. İmar durumu açısından özellikleri; 722m2 metraja sahip olan gayrimenkul K.G.A. Köy Gelişme Alanı kapsamında kalmaktadır. Bu nedenle; inşaat kriterlerine uymamaktadır. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları 5.000m2 ya da üzerinde parsel şartı getirmişti. Bunun yanı sıra, kadastro yoluna da sınırının olması gerekmektedir. Oysa; Köy Gelişme Alanı kapsamında kalan arsalar 400m2 veya üzerinde olmayı gerektirmektedir. Şimdi yeni kriterler geçerlidir.

30 mart yerel seçimleri ardından yasa gereği Mugla İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldı. İnşaat ruhsatı veren ise, kurum Büyük Şehir Belediyesi olarak yetkilendirildi. 30 Nisan 2014 tarihinde Datça Bozburun Revizyon Planı askıdan indirildi. İmar çalışmalarının hızlandığı anlamı çıkarılan bu gelişme fiyatlarda dalgalanma yarattı. Selimiye satılık arsalar fiyatlarında artışlar görülmektedir. Lokasyon açısından sahip olduğu konum emlak değerini belirlemektedir. Her satışa sunulan emlak muhtelif amaçlara yönelik verdiği karşılıkla değerini bulmaktadır. Selimiye satılık arsalar hakkında sorularınızı lütfen iletiniz.

Gonenc Emlak

Güney sahilleri ve Marmaris çevresi profesyonel emlak danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından 20 yıl üzerinde süreden beri aktif olarak verilmektedir. Alıcı satıcı buluşma platformu olan inter aktif bilgi bankası niteliğindeki izlediğiniz site şirketimizin resmi yayın organıdır. Portföyümüzde Muğla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları yer almaktadır. Bilgiler mülk sahipleri ve üçüncü kişilerden temin edilmiştir. Düzenli olarak sitemiz güncellenerek yenilenmektedir. Selimiye satılık arsalar yanı sıra Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralık ev ile birlikte köy evi müstakil ev satilik villa yazlık konut tipinde gayrimenkul seçeneklerini izleyebilirsiniz. Sürekli yeni ilan kayıtları siteme girilmektedir. Sosyal medya üzerindeki şirket adına alınmış hesaplarda duyuruları takip etmeniz mümkündür.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 450,000 TL
M2 722

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/350-1.jpg

ilan/350-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist