Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:359 - Selimiye satılık emlak : müstakil ev,satilik arsa

Satılık arsalar

Marmaris'e 40 km uzaklıkta bulunan, Selimiye Köyü'nde, Köy Gelişme alanı içinde yer alan, müstakil ev, villa inşaatı yapmaya yasal olanağına sahip, yola cephe sınırlı olan satılık arsa.

Geçiş dönemi yapılaşma koşulları kapsamı içinde olan bu satılık emlak, alt yapı imkanlarına sahiptir. Sınır poligonlarının tesbiti ve imar durum belgesi aldıkdan sonra, yönetmeliğe uygun çizilen projenin Özel idare tarafından onayı ile, inşaat ruhsatı alınmaktadır. Ardından yasal olarak villa inşaatı yapılır. Arsa doğa ve deniz manzaralıdır. Denize olan uzaklığı 476 sayılı yasanın belirlediği sakıncalı sınır mesafesinin dışındadır.

Detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Randevu ile yer gösterilir. Güvenli bir satış için alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür.

Satılık emlaka talip olan alıcı ile Özel idare ,Tapu müdürlüğü, Kadastro müdürlüğü'nden belgeler kontrol edilir.Arsaya harita mühendisi getirilerek CPS ile veya kazık çakma ile tesbit işlemi ücreti alıcıya ait olmak üzere yaptırıldıktan sonra satış işlemi yapılacaktır.Bilindiği üzere; kontrol ,güvene engel değildir.

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; özel olarak müşterilerimiz ve Selimiye sevenler için hazırladığımız www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.Sorularınız için her iki sitemizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 160,000 TL
M2 3049

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/359-1.jpg

ilan/359-2.jpg

ilan/359-3.jpg

ilan/359-4.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist