Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:360 - Marmaris Kiralık Dükkan Depo

Kiralik İşyeri

Merkezde, plaja 50m mesafede bulunan, kiralık dükkan. Marmaris'in en işlek caddesinde, teknik servis, sigortacı, berber, irtibat bürosu, çiçekçi, fotoğrafçı, telefon hastahanesi, büro vb iş kolları için ideal, Pasaj içinde, kiralık dükkan. Tapu şahıs adına kayıtlıdır. Tescili ise işyeri olarak yapılmıştır. Yapı kullanma belgesi, tapu kaydına işlenmiştir. Ruhsat için herhangi bir sorunu bulunmamaktadır.

Kiralik işyeri şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Kiralama koşulu olarak, ilk ay kira bedeli peşin, bakiye ise; aylık düzenli kira ödemesi makbuz karşılığıdır. Kira bedeli net olup, stopaj vergisi işletmeciye yani kiracıya aitdir. Kira kontratı üzrine yazılı olan iş kolunda faaliyet yapılacaktır. Kiralayan iş kolu değiştirmek istediğinde, yazılı izin almak durumundadır. Aksi taktirde kiralık dükkan kontratının fesih edilmesi hakkı mülk sahibi lehine doğar. Kiracı abonelikleri kendi üzerine alır. Abonelik giderleri kiracıya aitdir. İşyerini görme veya daha çok bilgi için bize ulaşınız.

Gonenc Emlak

Şirketimiz üyesi olduğumuz Marmaris Ticaret Odası ile ayni tarihte 1994 yılında kurulmuştur. Türkiye güney sahillerinde aktif olarak gayrimenkul danışmanlık faaiyetini sürdürüyoruz. Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunulmaktadır. İlanlarımız düzenli güncellenerek yenilenmektedir. Kiralık dükkan yanısıra, Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları ile müstakil ev villa yazlik konuk satılık arsa bilgileri aktif portföyümüzden verilmektedir. İlanlar üyelik sistemiyle üyelerimize newsletter aracılığıyla duyurulur. Sosyal medya üzerinden şirket adımıza açılmış hesaplardan anlık açıklamalar ile izleyicilerimize ulaşmaktayız. Pusulanız doğru bilgi olsun. Deneyim, dürüstlük, bilgi birikimi bileşkesi sektördeki vizyonumuz, adresimizdir.

Bülten üyelik

Şirketimizin yayınladığı bültene ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sol tarafdaki kayıt ol butonundan işlem yapabilirsiniz. Bülten izleyicilerin istek, yorum, talepleri doğrultusunda gündem belirlemektedir. Katkılarınız zenginliğimizdir.

Kategorisi: İşyeri
Bölgesi: Marmaris Merkez
Fiyatı: 1,350 TL
M2 19

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/360-1.jpg

ilan/360-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist