Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:374 - Datça Satılık Ev Villa

Datca satılık ev

Datca’ya 10km uzaklıkta küçük koyun yüksek yamacında, orman içinde, her tarafından deniz manzaralı (yunan adaları) 207m2 kullanım alanı bulunan satilik villa. 4000m2 arazi üzerindeki emlak beş ayrı parselden birinde insa edilen, diğer parsellerin her birine de imar izni mevcuttur.

Ege bölgesinin meyve ağaçları bulunan bahçeye istenirse yüzme havuzu yapılabilir. Mavi bayrak almış olan denize, araçla beş dakika uzaklıkta yer alır. Satilik villa aynı zamanda Datça Aktur’a da 5km mesafededir. İnşaat, yol yapılmasına harcanan giderler yüksek maliyet oluşturmuş; ancak bu bedel karşılığı bir değer yaratılmıştır.

Evin içindeki ahşaplar özel seçimdir, odaların çok otantik görünüm, kullanım alanı veren musandralar‘a sahip olması, eve farklı özellik kazandırmıştır. Isınma için şömine de vardır. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız.Şirket yetkilisi tarafından gayrimenkul gösterilir. Güvenli alışveriş amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürme sağlanır. Konut kredisine uygundur.

Gonenc Emlak

Şirketimiz merkez ofisi Marmaris de bulunmaktadır. Şirketimiz Türkiye güney sahillerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketimiz geniş portföye sahiptir. Satılık kiralık emlak ilanları on-line olarak sitemizde, bülten sayfalarımızda yayınlanır. Son kayıt edilen ilanlar RSS özet akış sisteminde yayınlanır. Gonenc Emlak Datça satılık ev ile satilik villa ilanlarını gayrimenkul bilgilerini güney sahillerinde ve Marmaris emlak sektöründe düzenli yayınlamaktadır. Bilgilerin taze olması, doğru kaynaktan iletilmesi önemlidir. Bültenimize üyelik ücretsizdir. Duyuruları bülten üzerinden yapıyoruz. Anlık yeni kayıtları sosyal medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz. Marmariste satilik daire fiyatları,Marmariste kiralik ev ve satilik arsa isteklerinizi,sorularınızı iletebilirsiniz. Köy evi ile yazlik konut ilanları yenilenmektedir. Unutmayalım ki; danışmak kazandırır.

Kategorisi: Villa
Bölgesi: Datça
Fiyatı: 5,000,000 TL
M2 207
Kat 2
Oda 5
Yaş 1
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/374-1.jpg

ilan/374-2.jpg

ilan/374-3.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist