Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 



Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlak



İlan No:415 - Marmaris satılık ev, satilik villa

Müstakil ev

Mugla Marmaris satılık ev 680 m2 arsa üzerine inşaa edilmiş olan özel satilik villa. Geniş salon, üç adet banyo, jakuzi, kalorifer sistemi, şömine, klima, kapalı mutfak, özel bahçe bulunmaktadır. Bağlıiçi olarak anılan villalar bölgesinde yer alan gayrimenkul resimleri mülk sahibi ricası üzerine yayınlanmamıştır. Satilik villa için yer gösterme işlemi T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 08/07/2007 tarihli tebliğinde yönetmeliğie uygun yapılır. Şirket yetkilimiz tarafından tutanak tanzim edilerek randevu ile ev gösterilir,bilgi verilir.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiş olan villa, araçla plaja dört dakika mesafededir. Konut kredisi kullanımına uygundur. Şirketi güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi düzenli güncellenmektedir.

Satilik Villa

Mugla ve çevresi satılık villa tipi emlaklara ilgi yükselmiştir. Kent yaşamından kaçanların büyük özlemi doğa ile içiçe yaşamak, bahçeli bir ev sahibi olmaktır. Villalara yönelik talebin ana kaynağını oluşturan istek efektif desteğe sahip ise bu hayali gerçekleştirmeye yönelik servisi 1994 yılından beri profesyonel danışmanlık bazında veriyoruz.

Türkiye güney sahillerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketin resmi websitesinde yüzlerce satılık emlak ilanları yayınlanmaktadır. Satılık emlaklar hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Nitekim, Marmarisbox bülteni emlak sektörü hakkında haber,duyuru ve makaleler yayınlamaktadır. Üyelik ücretsizdir. Şirketimiz ayni yılda kurulan Ticaret Odası üyesidir. Mugla Marmaris satılık ev ve güney sahillerinde satilik villa ilanları yanısıra müstakil ev ile satılık arsa tipi gayrimenkul bilgileri verilmektedir.

Kategorisi: Villa
Bölgesi: Marmaris Merkez
Fiyatı: 2 TL
M2 300
Kat 2
Oda 5
Yaş 2
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/415-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors





     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist