Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:430 - Datça satılık emlak çiftlik

Datça Marmaris Turkey

Datça da satılık her katı 100 m2 olan bağımsız iki daireden oluşan çiftlik evi arkasında satılık 4.000m2 arsa. Yolu alınmıştır. İmarı vardır. İnşaat yapılır. Datça merkeze olan uzaklığı bir km'dir.

Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Gonenc emlak yetkilisi tarafından arsanın hudutları,yeri gösterilir. Çiftlik yaşamını hayal edenler için ideal arsa. Yabancıların satın almasında sakınca bulunmamaktadır.

Datça Gonenc Emlak

Türkiye güney sahillerinde 15 yıl üzerinde emlak danışmanlık hizmeti veriyoruz. Portföyümüzde yüzlerce satılık ilanı vardır. Bu ilanlar düzenli güncellenmektedir. Şirketimiz Marmaris Ticaret Odası üyesidir. Merkez ofisimiz Marmariste bulunmaktadır. Datça son yıllarda popüler olduğundan, şirketimiz özellikle yabancılara satış konusunda villa, yazlık ev, müstakil ev satışı için hizmet vermektedir. Yabancılar Datça da emlak satın alabilirler. Prosedür yaklaşık üç ay sürmektedir. Bu konuda ayrıntılı bilgi için bizimle temas kurunuz. Şirketimizin düzenli olarak yayımladığı Newsletter emlak endüstrisi hakkında bilgileri yayınlar. Marmarisbox Newsletter üyeliği ücretsizdir.

Marmaris'e 65 km, Dalaman Havaalanı'na 160 km mesafede bulunan Datça tarihi eserlerinin zenginliği ile ünlü bir liman ilçesidir. Knidos mesudiye, palamutbükü, Kargı önemli yerleşim yerleridir. Zamanın en ünlü tıp merkezi datça'dadır. M.Ö 7nci yüzyılda Dor'lar tarafından kurulan Datça,çevreye oranla rutubeti az olan iklime sahipdir. Şifalı suları, yazlıkçıları burada sürekli yaşamaya özendirmektedir Marmaris'e göre emlak fiyatları çok daha ekonomikdir. Satılık mülk bilgilerine arama motorundan ulaşabilirsiniz.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Datça
Fiyatı: 2,000,000 TL
M2 4000

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/430-1.jpg

ilan/430-2.jpg

ilan/430-3.jpg

ilan/430-4.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist