Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:441 - Marmaris Sogut Köyü köy evi

Satılık köy evi

Satıldı

Marmaris'e araçla 45 dakikalık mesafede bulunan Söğüt Köyü nde, resmi devlet tapusuna sahip ve tapu senedinde kargir ev ve arsası olarak tescili yapılmıs, yasal statüde, satılık köy evi.

Gayrimenkul yürüyerek denize 15 dakika, köy merkezine ise 2 dakika mesafededir. 385m2 ve 244m2 olmak üzere iki adet tapu senedinden oluşmaktadır. Muhtarlık onayı alınarak tadilat yapılmıştır. Köy evi haritada kayıtlı patika yola bağlıdır. Doğa içinde, yol su elektik gibi alt yapı hizmetlerine sahip konumdaki legal statüde köy ev ayni zamanda yatırım amacına da uygundur. Özellikle makul satış fiyatı nedeniyle tavsiye ettiğimiz emlak tipine sahipdir. Güvenli satış işlemi gereği, Gonenc Emlak yetkilisince ev gösterilir. Beğenen talipliler gayrimenkul sahibi ile yüz yüze görüştürülür. Lütfen sorularınız için bize ulaşınız.

Marmaris Söğüt Köyü

Söğüt Köyü Marmaris den 45 km uzaklıktadır. Köy,Bozburun yarımadasının uç kısmında bulunmaktadır. Bir km güney basısında tarihi eserler vardır. Thyssanos kalıntıları bu bölgededir. Son yıllarda ilgi çeken Söğüy Köyü 2007 nüfus sayımında 2500 olarak tesbit edilmiştir.

Köyde içme suyu şebekesi, PTT acentesi,ADSL internet, ilk okul, elektrik, sabit telefon ve cami vardır. Söğüt Köyü nde aile hekimliği vardır. Ebe hemşire, doktor görev yapmaktadır. Ticari yaşam olarak tersane faliyetdedir. Kekik,keçiboynuzu,bal, adaçayı, incir satışı yapılmaktadır. Söğüt Köyü'ne Marmaris den saat başı dolmuş ile ulaşım bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında sahildeki restaurantları ve balık meşhurdur.

Gonenc Emlak Marmaris

Gonenc Real Estate Şirketi 1994 yılından beri Marmaris Ticaret Odası üyesidir. Geniş portföye sahip olan şirket interaktif websitesi ile tün portföyü yayınlamaktadır. Yüzlerce satılık emlak bilgisi yayındadır. Her gün düzenli bilgiler güncellenir. Marmarisbox Bulteni üyelik ücretsizdir. Bulten emlak sektöründeki gelişmeleri yayınlar. Son kayıt edilen ilanlar RSS sisteminden izlenir.Lütfen sorularınız için bize ulaşınız.

Kategorisi: Köy Evi
Bölgesi: Marmaris Sogut Koyu
Fiyatı: 0 TL
M2
Kat
Oda
Yaş
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/441-1.jpg

ilan/441-2.jpg

ilan/441-3.jpg

ilan/441-4.jpg

ilan/441-5.jpg

ilan/441-6.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist