Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:463 - Satılık Koy Datça Satılık Emlak Arsa

Datca özel koy

Resmi tapulu Datça satılık koy şirketimiz tarafından gayrimenkul sektörüne sunuldu. Yatırımcılar için ideal satılık koy. Fiziki yapı olarak çekek yeri, marina için potansiyel konuma sahiptir. Satılık koy Datça 'da kadastrosu geçmiş, hudutları, miktarı belirlenmiş, emsali sınırlı olan gayrimenkul orta uzun vadeli olarak gayrimenkulün dinlendirerek değerlendirme için geleceğe yönelik amaçla satın alınması önerilir.

Datça Bozburun plan hükümleri kapsamında kalan satılık koy Datça da, imar geldiği zaman bugünün fiyat etiketi üzerinden prim yapar. 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı hazırlıkları beklentiyi desteklemektedir. Nitekim; 30 Mart 2014 tarihi sonrası Mugla 'nın Büyük Şehir yönetim sistemine geçmesi ile İl Özel İdare Müdürlüğü kapatılmış ve imar çalışmaları yerel belediyelerin imar planlarını hazırlama veya ihale edilerek yaptırılması yetkisi gündeme gelmiştir. Nüfusu 500 kişi üzerinde köyler mahalle statüsünde belediyeye bağlı yönetim biçiminde örgütlenmiştir. 30 Nisan 2014 tarihinde revizyon planı askıdan indirilmiş ve imar çalışmalarının hızlanacağı umudu güçlenmiştir. Gelişmeleri izliyoruz.

İlgilenenler için Kemal Gonenc daha fazla bilgi almak mümkündür. Ciddi alıcıların, koy sahibi aile ile karşılıklı görüşmeleri mümkündür. Satış fiyatı olarak 800.000-£ baz olarak alınacaktır. Emlak şirketi olarak görevimiz gereği teklifler koy sahiplerine iletilir.

Gonenc Emlak Marmaris

20 yıl üzerinde süre aralıksız profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Şirketimizin resmi web sitesi on yıl düzenli güncellenerek yenilenmesi ile interaktif emlak bilgi bankası niteliğindedir. Zengin içeriğe sahip portföyümüzde, Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunulmaktadır. Satılık koy Datça yanısıra, Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları ile birlikte müstakil ev köy evi yazlik konut satilik arsa bilgileri de verilmektedir. En son kayıt edilen gayrimenkul ilanları sosyal medya duyurularında yer almaktadır. Taleplerinizi, isteklerinizi iletebilir, sektör hakkında açıklamalarımızı blog yazılarımızdan takip edebilirsiniz. Sektöre ilişkin ücretsiz üyelik sistemi ile yayınladığımız Bülten için sayfa sağ tarafındaki butona basarak işlem yapabilirsiniz. Pusulanız her zaman dediğimiz gibi doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Koy
Bölgesi: Datça
Fiyatı: 4,000,000 TL
M2 38000

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/463-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist