Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:471 - Mugla Cetibeli Satilik Arsa

Çetibeli satilik arsa

Marmarisden 14km mesafede, Gokova mevkiinde ana caddeye 350 metre mesafede bulunan satılık gayrimenkul. Cetibeli satilik arsa, yatırımcılar için tavsiye edilir. Çevresinde konutlar yer almaktadır. İmar %5 olarak verilmiştir. Kadastroda kayıtlı yola cephelidir.

Özellikle, doğa tutkunları için ideal konuma sahip sakin yerlesim özelliğindedir. Köy kahvaltısı konusunda Mugla çevresinden ziyaretçiler almaktadır. Asırlık çınar ağaçları dikkat çekmektedir. Köy evi yanısıra villalar bölgenin yöresel özelliklerini yansıtan mimarı çizgilere sahipdir. Randevu temin edilerek gayrimenkul Gonenc Emlak yetkilisi tarafından gösterilir. Alıcı, satıcı güvenli bir alışveriş için karşılıklı görüştürülür. İlanlarımız düzenli güncellenmektedir, Cetibeli satilik arsa hakkında sorularınızı lütfen iletiniz.

Satılık kiralik daire konut arsa için lütfen gonencemlak ofisimizi arayınız. Danışmak kazançdır. Marmaris Gonenc Emlak şirketimiz güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi sürekli güncellenir. Mugla Marmaris Cetibeli satilik arsa ilanları içinde aradığınız özelliklerde bulamadığınız emlaklar için talebinizi iletiniz. Yeni kayıt edilecek ilanlardan bilgi edinme öncelik avantajına sahip olunuz. Sosyal medya üzerinde duyurularımızı izlemeniz mümkündür. Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari interaktif bilgi bankamızda düzenli yenilenmektedir.

Mugla Cetibeli

1923 yılında Cumhuriyetin kurulması ile Mugla il olarak ilan edildi. Gelibolu (Çamlı) bağlı mahalle durumundan Köy konumuna geldi. Balandağı, Gökova Körfezi, Gökçe, Çamlı köyleri çevresinde yer almaktadır. Akdeniz iklim etkisinde bulunan köyün ulaşımının kolay ve doğa içinde olması önemlidir. Köyde elektrik, telefon gibi alt yapı hizmetleri ile İlk öğretim okulu bulunmaktadır.

95m rakıma sahip olup, Muğla'ya 40km mesafesi vardır. Marmaris'e ise 14 km uzaklıktadır. 2012 yılı nüfus sayımında 400 hane ise 120 olarak belirlenmiştir. Jandarma karakolu bulunmaktadır. Mugla Marmaris Çetibeli coğrafi koordinatları; Enlem: 36.9977864, Boylam: 28.3038193 olarak belirlenmiştir. Mugla Gökova yanısıra köyde satilik arsa fiyatları ile yazlik konut,satilik villa bilgileri için bize ulaşınız. Köy evi ya da müstakil ev için daha fazla bilgi emlak bülteni ücretsiz üyeliği avantajıyla temin edebilirsiniz. Unutmayalım; danışmak kazandırır.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Gökova Çetibeli
Fiyatı: 150,000 TL
M2 2600

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/471-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist