Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:506 - Marmaris Selimiye Denize Sıfır Satılık Arsa

Selimiye satılık emlak

[Satış fiyatı 1.750.000-€ EURO kur karşılığıdır.

Marmaris Selimiye Köyü'nde, denize sıfır, %10 eğime sahip, iki koy ve Selimiye manzaralı, iki adet parselden oluşan, yan tarafı hazine arazisi olan, alt yapı hizmetlerine sahip satılık özel arsa.

18 maddeden oluşan ve Ağustos 2005 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine uygun arsadır.

Detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Randevu ile yer gösterilir. Güvenli bir satış için alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür.

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Marmaris satılık emlak, gonencemlak

Marmaris merkez ofisinde 24 yıl ayni adreste bulunan şirketimiz, gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Yüzlerce emlak bilgi,resim sunulan resmi sitemiz interaktif emlak bilgi bankasına sahipdir. Sürekli büyük emeklerle güncellenen bilgiler, aracısız doğrudan emlak sahipleri tarafından iletilen bilgilerdir. Bu nedenle şirketimiz kuruluşundan bu yana alıcı ve satıcı karşı karşıya getirerek satış süreci yönetmiştir. Son kayıt edilen emlak ilanları RSS linkinden takip edilebilir. Gayrimenkul sektörü hakkında bilgiler Marmaris Emlak Bülteni yayınımızda yer alır. Ücretsiz üyelikle bültenden yararlanabilirsiniz.

Kategorisi: Koy
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 9,500,000 TL
M2 5508

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/506-1.jpg

ilan/506-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist