Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:509 - Satılık Arsa Marmaris : Osmaniye Köyü

Emlak Marmaris

Marmaris Osmaniye Köyü'nde yatırım veya çiftlik için ideal satılık arsa. Kadastro yoluna çehe sınırı mevcut. İnşaat yapılabilmesi için G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kriterlerine göre, kadastro yoluna cepheli sınıra sahip olması ve 5000m2 veya üzeri metraj gereklidir. İl Özel İdare Müdürlüğü 'nün yönetmeliği gereği tevhid işlemi yapılarak metraj yükseltilir ise, taban oturumu 85m2 geçmemek şartı ile yasal villa inşaatı yapılabilir. Ruhsat verilir. Şahıs adına resmi tapulu satılık arsa hakkında sorularınız için lütfen bize ulaşınız.

Randevu alınmadan emlak yerinde gösterilemez. Güvenli satış işleminin gerçekleşebilmesi için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. taraflar anlaştığı taktirde; satış öncesi GPS ile yada kazık çakma yöntemiyle gayrimenkulün harita mühendisi tarafından tesbit edilmesi şarttır. Bu işlem olabilecek herhangi bir yer tesbit yanlışlığını önler. Alıcı tam olarak gösterilen yeri satın aldığını şüphe bırakmıyacak şekilde bu çalışma sonucu bilir. Unutmayalım ki, kontrol güvene engel değildir.

İmar Bilgileri

Muğla çevresi Köyler ile ilgili konut inşaatı konusunda İl Özel İdare Müdürlüğü yetkilidir. Belediye hudutları dışında kalan yerlerde yürütülen imar çalışmaları Datça Bozburun Plan Hükümleri ve bağlayıcı kararlar ile sürdürülmektedir. 6/Aralık/2012 tarıhinde çıkarılan büyükşehir yasası ile seçimlerin ardından İl Özel İdare Müdürlüğü kapatılacaktır. Yetki Belediyeler ve Büyükşehir belediyeleri kurullarına ait olacaktır. Nüfus olarak 500 kişi ve üzeri ikamet olan Köyler Mahalle olacaktır. Yasa iptal edilmediği taktirde 2014 seçimleri sonrası uygulama başlıyacaktır. Ancak bu tarihe kadar normal prosedür işlemektedir.

Gonenc Emlak

Şirketimiz 1994 yılından beri güney sahillerimizde aktif olarak profesyonel emlak danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketimizin resmi sitesi gonencemlak.com.tr düzenli güncellenerek yenilenmektedir. Alıcı satıcı buluşma platformu olan interaktif web sitemiz ayni isimle sosyal medya üzerinden de izlenebilir. Eleştiri, yorum, sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Marmaris Osmaniye
Fiyatı: 2,000,000 TL
M2 4772

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/509-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist