Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:516 - Satılık Emlak Beldibi

Beldibi satılık ev

Deniz ve orman manzaralı, satilik ev. 212 dubleks daireden oluşan, Beldibi sırtlarında bulunan, yüzme havuzlu dubleks daire şirketimiz aracılığı ile satışa çıkarılmıştır. Satılık emlak Marmaris Beldibi yamaçlarında, kod farkından üç kat olarak kullanım imkanına sahip olan gayrimenkul özelliğine sahiptir. Evlerde üç adet yatak odası, iki adet salon bulunmaktadır. Geniş, kullanışlı balkonlar vardır. Sitede bu ev masrafsız, komple tamamlanmış bir evdir. Sayısı çok az iç mekanları düzenlenmemiş evler de bulunmaktadır. Sitede yaz kış yaşayan aileler vardır.. Ancak; yazlıkçılar ağırlıktadır. Satılık ev Marmaris Beldibi depreme dayanıklı olarak inşaa edilmiştir. Site yönetimi tesis edilmiştir. Hane başına giderlere katılım payı aidat olarak ödenmektedir. Güvenlik, aydınlatma, havuz ile bahçe bakım onarım müşterek giderlerdir. Kat mülkiyet kanunu kapsamında sistem oluşmuştur.

Satılık emlak Marmaris Beldibi lokasyonundan hareketle saat başında düzenli olarak ring yapan dolmuş vardır. Beldibi merkeze, alışveriş yerlerine, plaja kolaylıkla ulaşım mümkündür. Sitede güvenlik hizmeti, bahçe tanzim düzenleme bakım, yüzme havuzu bakımı sürekli yapılmaktadır. Satılık ev konut kredisi kriterlerine uygundur. Satın almada bu enstrüman kullanılabilir.

Gayrimenkul istek üzerine tarafımızdan gösterilecektir. Bu işlem; T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın OSG-2003/59 nolu yönetmeliğine uygun olarak yapılır. Ücret talep edilmez. Tutanak tanzim edilerek yapılan işlen ve servis belgelendirilir. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi temin edilir. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Gonenc Emlak Marmaris

20 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe yer alan şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Zengin seçenekleri içeren portföyünü sürekli güncellemektedir. Gonenc Emlak satilik kiralik daire konut arsa gayrimenkul ilan sitesi marina ada koy otel tipi emlaklara yer vermektedir. Ayni zamanda, Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları ile satilik arsa köy evi müstakil ev yazlik konut bigilerine de yer verilmektedir. Nitekim; Mugla Marmaris sahillerde satilik kiralik daire konut emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari düzenli yenilenerek sunulmaktadır. Şirketimizin yayınladığı Bülten ücretsiz üyelik sistemine sahiptir. Önerilir. Sosyal medya üzerinden duyurularımızı takip edebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Dubleks
Bölgesi: Beldibi
Fiyatı: 650,000 TL
M2 165
Kat 2
Oda 4
Yaş 12
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/516-1.jpg

ilan/516-2.jpg

ilan/516-3.jpg

ilan/516-4.jpg

ilan/516-5.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist