Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:518 - Satılık Arsa Selimiye

Satılık arsa

Selimiye mahallesinde deniz gören, köy yerleşim alanı içinde bulunan, kadastro yoluna cephesi bulunan, çevresinde evlerin bulunduğu, badem ağaçları mevcut emlak. Satılık arsa Selimiye mahallesinde yasal olarak iki adet villa inşaatı mümkündür. Ancak; Datça Bozburuz Revizyon Planı onaylandığı taktirde, otel inşaatı yapılması, gayrimenkulün ifraz yapılabilmesi gibi yeni kazanımlar elde edilme potansiyeli, beklentisi bulunmaktadır. Bu nedenle, etiket fiyatında yakın zamanda değişiklik olması kaçınılmaz göründüğünden, satın almak için fırsat olarak değerlendiriyoruz.

Konuyu açarsak; 18 maddeden oluşan, Ağustos 2005 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları dahilinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine uygun arsadır.

satılık arsa Selimiye, bu anlamda yasal olarak müstakil villa inşaatı yapılır konumdadır. 25m2 kullanım alanına sahip müştemilat yasal izni de mevcutdur. Bahçe araçları, malzemeleri konulması,depolama idealdir. Bunların yanısıra; ticari olarak pansiyon yapılması yasal izini de mevcutdur. Sekiz apart ünitesinden artı çatı arası suit olarak on odalı apart otel inşaatı mümkündür. Gayrimenkul yüzölçümü yüksek olduğundan yüzme havuzu yapılabilir. Avantajlara sahip satılık emlakdır. İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından çıkarılan bu yönetmelik, Mugla Büyük Şehir ilan edilmesi ile Revizyon planı askıya çıkarılmıştır. 30 Nisan 2014 tarihinde askıdan indirilen planın imar çalışmalarına ivme kazandırması beklenmektedir.

Detaylı bilgi almak üzere lütfen bize ulaşınız. Randevuyla gayrimenkul gösterilir. Güvenli satış için alıcı, satıcı karşılıklı görüştürülür.

Selimiye Gonenc Emlak

20 yıl üzerinde süreden beri şirketimiz kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir. Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari portföyümüzden düzenli güncelleme yapılarak sunulmaktadır. Şirketimiz; Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek amacıyla; hazırladığımız Eylül 2008 tarihinde de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sorularınızı her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Son kayıt edilen gayrimenkul bilgilerine RSS kullanarak ulaşabilirsiniz. Arsalar yanısıra, Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları yanısıra, köy evi müstakil ev yazlik konut satilik villa taleplerinizi iletiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 900,000 TL
M2 2435

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/518-1.jpg

ilan/518-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist