Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:525 - Satılık Arsa Marmaris Emlak Hisarönü

Satilik Arsa

Yakın zamanda; arsanın 1000m2'si satılmıştır. İfraz yasak olduğundan, tapu hisseli duruma girmiştir.Tamamı 3277m2 olan arsanın 2277m2'si satılıktır. Marmarisden araçla 20 dakika mesafede bulunan, Hisarönü Köyü 'nde 2277m2 satılık arsa. Emlak eğime sahip, doğa, orman manzaralı, resmi tapulu, yola sınır cephesi bulunan gayrimenkul konumundadır. Kadostro da kaydı bulunan yol arsaya kadar ulaşmaktadır. Elektrik, su yol alt yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Arazi içinde 135 adet yetişkin zeytin portakal mandalin ağaçları, kullanıma hazır tek katlı ev vardır.Köy gelişme alanında yeralan parselin sınırları duvar, beton direk tel örgü ile çevrili, iki adet çiftlik giriş kapısına sahipdir. Tarım için uygun konumadır.

Arsanın önemli özelliği, komple bir boydan orman arazisine sınır komşu olmasıdır. Gelecekte kiralama veya satın alma olanağı potansiyel olarak mümkün olabilir. Hemen yakınında, alman, ingiliz, hollandalı yabancı ve türk ailelerin villaları bulunmaktadır. Modern çizgilere sahip yerel mimariye uygun dizayn edilen müstakil evler, çiftlikler komşudur. Gayrimenkul resmi tapuludur. kadastro paftasına uygun harita plan örneği yollarını gösteren 2012 yılında onaylanmış belgesi, röleveli çapı mevcutdur. Marmarise yakın oluşu önemli avantajdır.

Randevu alınarak satılık arsa Marmaris ofis yetkilisi tarafından gösterilir. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Muğla İli Büyük şehir belediyesi ilan edilmiştir. Mart ayı yapılacak seçimler ardından, çıkarılmış olan yasa uygulanmaya başlıyacaktır. Hisarönü Köyü; ikamet eden kisi sayısı 500 üzerinde çıkarsa mahalle olarak anılacak, Belediyeliğe bağlanacaktır. Tüm imar çalışmalarında hareketliliğin yaşanacağı beklentisi fiyatları etiketlemiştir. Bilindiği üzere;Mugla Hisarönü Köyü satılık arsa ile Marmaris emlak şirketimiz çiftlik evi ve müstakil ev tipi gayrimenkul ilanlarını detaylı bilgilerle vermektedir.

Gonenc Emlak

Şirketimiz Mugla ve güney sahillerde satilik kiralik daire konut ve emlak villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunmaktadır. 20 yıl üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Birikimlerimizden, deneyimlerimizden yararlanmanız önerilir. taleplerinizi isteklerinizi iletiniz. Aramış olduğunuz niteliklere sahip yeni kayıtlar öncesi ilk bilgi edinme hakkından faydalanmanız mümkün olacaktır. Şirketimiz sosyal medya araçlarını etkin biçimde kullanmaktadır. Şirket adına açılmış hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Düzenli olarak güncellenen portföyümüzde sadece satilik arsa değil; Marmariste satılık daire ve Marmariste kiralık ev ilanları ile yazlık konut köy evi tipi gayrimenkul bilgileri detaylı içerikle sunulmaktadır.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Marmaris Hisarönü
Fiyatı: 500,000 TL
M2 2277

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/525-1.jpg

ilan/525-2.jpg

ilan/525-3.jpg

ilan/525-4.jpg

ilan/525-5.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist