Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:549 - Satilik Villa Turunc Satılık Ev

Turunc satılık Emlak

Satış fiyatı 150.000-£ veya kur karşılığı TL'dir.
Gayrimenkul, Marmaris merkezden 17 km uzaklıkta, Dalaman havaalanına ise yaklaşık 110 km mesafededir. Satilik villa , denize, Turunç merkeze 300 metre mesafade bulunmaktadır. Çevresi ormanlarla ile anfi gibi sarmalanmış, açık denize bakan muhteşem manzarası beldeye yerli yabancı turistlerin, kalıcı olarak yerleşmeye gelen emeklilerin ilgi odağındadır.

Gayrimenkul, sekiz adet villadan oluşan kompleks konumunda, geniş kullanım alanlarına sahip bakımlı bahçe, fonksiyonel yüzme havuzuna sahipdir. Villaların girişinde çelik kapı, antre, şömineli salon, ahşap üzeri granit hazır mutfak, wc üstü ahşap pergule kaplı geniş veranda bulunmaktadır. Satilik villa gibi, yeni deprem yönetmeliğine uygun biçimde inşaatı yapılan yapılar güvenlidir.

Gayrimenkul, İkinci kat; iki adet yatak odası, bir adet master banyo wc, kuvet, duşakabin ile, balkona sahipdir. Müstakil emlak, pencereler ısıcam, balkonlar dekoratif ferforje demir desteklidir. Konut kredisi uygun olan satilik villa, randevu alınarak gösterilir, bilgi verilir. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih, ÖSG-200359 nolu tebliğine uygun olarak yapılır. Turunc satılık ev için alıcı ile şirketimiz arasında resmi Yer Gösterme Tutanağı tanzim edilir, işlem belgelenir. Konut kredisi kullanım kriterlerine uygun olan Satilik villa için koşulları bankanıza danışmanız önerilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Lütfen, müstakil emlak, kiralik ev, satılık ev, isteklerinizi şirket ofisine iletiniz.

Turunc

Yirmi yıl önce Köy statüsünde bulunarak muhtarlıkla yönetilen Turunc'da, Yerel Yönetimler yasa değişikliği ardından, Belediyelik tesis edildi. Nitekim, gelirlerle bütçesi artan yönetim büyük ölçüde alt yapı yatırımlarını tamamladı. Ardından, yapılaşma ivme kazandı. Deniz yolu yada ormanlar içinden gelen karayolu ile ulaşılan belde hızla gelişti. Bu gelişmeye paralel Turunc satılık ev fiyatları yükseldi, arsa parselleri prim yaparak katlandı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde ise, yasa gereği Belediye kapatıldı. Nüfus 500 kişi üzerinde olduğundan, Mahalle konumu ile Marmaris Belediyesi'ne bağlandı. Mugla Büyük Şehir Belediyeliği'ne bağlı yönetim faaliyeti, İl Özel İdaresi Müdürlüğü'nün de kapatılmasıyla yetkiler daraltıldı, güçlendirildi.

Gonenc Emlak Marmaris

20 yıl üzerinde süredir şirketimiz aktif profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüz düzenli güncellenmektedir. Türkiye güney sahilleri ve Mugla çevresi hizmet alanımız olarak hedeflenmiştir. Nitekim; Mugla Marmaris sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunulmaktadır. Ayrıca; Marmariste satilik ev ile Marmariste kiralik ev bilgileri satilik arsa köy evi ilanları da portföyümüzde yer almaktadır. Sosyal medyada şirket adına açılan hesaplarımızda bizi takip edebilir, yeni ilan duyurularını izleyebilirsiniz.

Kategorisi: İkiz Villa
Bölgesi: Turunç
Fiyatı: 680,000 TL
M2
Kat 2
Oda 3
Yaş 0
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/549-1.jpg

ilan/549-2.jpg

ilan/549-3.jpg

ilan/549-4.jpg

ilan/549-5.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist