Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:550 - Turunc Emlak Satilik Villa müstakil Ev

Satilik villa

Turunc'da bulunan satilik villa, satış fiyatı 350.000-£ sterlin karşılığı baz alınarak belirlenecektir. Müstakil ev 600m2 arsa üzerine inşaa edilmiş 120m2 oturumlu, bodrum, birinci katı, çatı olmak üzere yapılmıştır. Özellik olarak belitebileceğimiz; çift salon, beş adet yatak odası, giyinme, çamaşır, çalışma odaları, dört adet banyo, içten ahşap küpeşteli merdivenler, pencere, kapılar, ısı cam, şömine bulunan kaiteli işçilik ile inşaa edilmiş lüks satılık villa.

Müstakil ev, özel bahçesi, yüzme havuzu, araç park yeri, rahat kullanım alanına sahipdir. Gün boyu güneş görmektedir. Ulaşım mesafeleri uygundur. Yeni deprem yönetmeliği kriterlerine göre inşaa edilmiş olan ev, yapı kullanma izin belgesi ardından mülkiyet tesis edildiğinden konut kredisi koşullarından yararlanma olanağına sahipdir. Lütfen daha fazla resim detay bilgi için bize ulaşınız. Satılık villa, şirketimiz yetkilisi tarafından randevuyla gösterilir. Yer gösterme işlemi T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/Temmuz 2003 tarihli tebliğine uygun olarak, tutanak tanzim edilerek yapılır. Güvenli ticaret gereği alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi temin edilir.

Gonenc Emlak Marmaris

20 yıl üzerinde Marmaris ve çevresi emlakçılık sektöründe hizmet vermekte olan şirketimiz, interaktif bilgi bankasına sahipdir. Şirketimiz Marmarisde ayni adresde 20 yıl üzerinde danışmanlık hizmeti vermekte olan tek danışmanlık şirketidir. Türkiye güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen ilan sitesi sürekli olarak güncellenmektedir. Son kayıt edilen ilanlar RSS özet akış sisteminde yayınlanmaktadır. Marmarisbox Bülteni üyelik sistemi ile gayrimenkul sektör haberlerini duyurmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun. Gayrimenkul sektörü satilik villa ve müstakil ev ile Turunc emlak ilanları şirketimiz tarafından güncel verilmektedir. Ayrıca otel,satilik arsa yanısıra Marmariste satılık daire bilgilerine portföyümüzden ulaşabilirsiniz.

Kategorisi: Villa
Bölgesi: Turunç
Fiyatı: 2,500,000 TL
M2 450
Kat 2
Oda 5
Yaş 1
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/550-1.jpg

ilan/550-2.jpg

ilan/550-3.jpg

ilan/550-5.jpg

ilan/550-6.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist