Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:551 - Satılık Emlak Köyceğiz Satilik Villa

Köyceğizde villa

Her birisi 120+120=240m2 olan iki adet ikiz villa. Balkondan da görülebilen göl, sadece birkaç dakikalık mesafededir. Salon, mutfak, banyowc bulunmakta ve bahçeye doğrudan çıkışa sahip olan birinci kat, şönine ile kış aylarında ısıtılmakta ve güneş enerji sistemi sıcak su için kullanılmaktadır. Üst katda ise üç adet yatak odası, bir adet master banyowc ve ana yatak odasında da ebeveyn banyo wc bulunmaktadır. Ayrıca elbise odası olarak ayrılan ünite mevcutdur. Her ikiz villa için ayrılmış otopark bulunmaktadır. Her iki ikiz villa girişleri ayrı olarak irtifak tesis edilmiştir.

Şirket yetkilisi tarafından randevu alınarak gayrimenkul gösterilir. Yer gösterma işlemi, T.C. Sanayi ve ticaret Bakanlığı ‘nın 8 Temmuz 2003 tarihli tebliğinde belirtilen hususlara uygun olarak tanzim edilen tutanak ile yapılır. Tebliğde belirtildiği gibi yer gösterme ücreti alınmaz. Kat mülkiyeti kurulduğu için Y.K.İ.B. Yapı kullanma izin belgesi mevcut olduğundan konut kredisi satış işleminde alıcı tarafından kullanılabilir.

Gonenc Emlak

20 yıl üzerinde Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Resmi sistemizde izleyicilere sunduğumuz yüzlerce ilan bilgisi admin tarafından düzenli olarak güncellenmektedir. Yeni kayıt edilen ilanlar, öncelikle ücretsiz üyelikle çalışan kapalı sistem Marmarisbox Bülteni tarafından duyurulur. Son kayıt edilen ilanlar XML listemizde ve RSS özet akış sistemimizde yer alır. Şirket adına sosyal medya üzerinde açılmış olan hesaplarımızdan duyurularımızı takip etmeniz mümkündür. Önemli olan bilginin doğruluğu kadar güncellenerek yenilenmesi önemlidir. Aksi taktirde doğruluk şüpheli konuma dönüşür. Bu nedenle mümkün olduğunca, bilgilerin yenilenmesine önem ve özen gösteriyoruz. Mugla Köyceğiz satilik villa ve satılık emlak ilanları ile müstakil ev yazlik konut köy evi tipi gayrimenkul bilgileri Gonenc Emlak portföyünden güncellenerek veriliyor. Köyceğiz yanı sıra Marmaris satilik daire ile Marmariste kiralik ev ve satilik arsa ilanları da siteden yayınlanmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: İkiz Villa
Bölgesi: Diğer /Koycegiz
Fiyatı: 0 TL
M2 240
Kat 2
Oda 4
Yaş 1
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/551-1.jpg

ilan/551-2.jpg

ilan/551-3.jpg

ilan/551-4.jpg

ilan/551-5.jpg

ilan/551-8.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist