Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:553 - Marmaris Satilik Arsa Turgut Köyü

Satilik arsa

Marmarise araçla 20-25 dakikalık mesafede bulunan Turgut Köyü nezih mevkiinde ana caddeye cepheli sınırı olan, tüm alt yapı hizmetleri tamamlanmış durumda satilik arsa. Gerçek satış değeri 600.000-TL olan parsel ihtiyaçdan satılıktır. Belirlenmiş fiyat net olduğundan pazarlığı yoktur. Bir adet inşaa edilmiş olan ev parselin içindedir. Yola olan sınırı nedeniyle ticari olarak değerlendirme imkanı bulunmaktadır. Parselin diğer cephesinde ise dere yer almaktadır. Marmarisde satılık arsa, İki ayrı tapudan oluşmaktadır.

Gayrimenkul yer gösterme işlemi T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığının tebliğinde belirtildiği gibi tutanak düzenlenerek şirketimiz yetkilisi tarafından bilgi verilerek gösterilir. Güvenli alışveriş amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesi perensibimizdir.

Turgut Köyü

Mugla iline bağlı olan köyde 2014 yılı seçimleri ardından Büyükşehir yasasının uygulamaya geçmesi nedeniyle niteliğini kaybederek Marmaris'e bağlı mahalle olacaktır. Bilindiği gibi adrese dayalı kayıt sisteminde 500 kişi nüfusun altında olunca mahalle kapsamına da girememektedir. Uygulama imar planları tam anlamıyla uygulanmadığından çalışmalar devam ettiğinden, halk dili ile imar gelmemiştir. Geçiş dönemi yapılaşma koşulları yönetmeliğine göre imar statüsü kazanmış arsalarda inşaat ruhsatı, İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından veriliyordu. Oysa; seçimlerden sonra bahise konu ettiğimiz kurum kapatılmaktadır. Bundan dolayı, Marmarisde Belediye'nin hazırlıyacağı planlar, Mugla Büyük Şehir Belediyesi'ne sunularak onaylanması beklenecektir. Gelişmenin bölgede devam eden çalışmaların daha hızlı ilerlemesi beklentisi oluşmuştur. Benzer tip beklentiler satilik arsa fiyatları üzerine doğrudan etki yapmaktadır.

Marmarisbox

1994 yılından beri Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti veren şirketimiz, Mugla çevresi Turgut Köyü ve Marmaris satılık arsa ilanları şirketimiz tarafından arazi tarla imarlı parsel fiyatları gayrimenkul bilgilerini sunmaktadır. Ekip tarafından sürekli güncellenerek yenilenen portföy bilgileri izleyicilere ulaştırılmakat, böylece alıcı satıcının buluşacağı platform temin edilmektedir. Yeni kayıt edilen ilanlarımız, Marmarisbox Bülteni ile üyelerimize ulaştırılmaktadıt. Sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Turgut Köyü hakkında sorularınızı bize ulaşın sayfamızdan iletmeniz mümkündür. Şirketimiz satilik arsa yanısıra satilik villa yazlik konut müstakil ev köy evi ilanlarına da yer vermektedir. Özellikle, Marmariste satilik daire ilanları sayfalarımızda bol seçenekler sunmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Marmaris Turgut
Fiyatı: 750,000 TL
M2 3600

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/553-1.jpg

ilan/553-5.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist