Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:555 - Satılık Villa Beldibi Müstakil Ev

Beldibi evleri

Marmaris merkezden 3km mesafede bulunan Beldibi'ne 4 km uzaklıktaki vadi ve sırtlarında bulunan orman manzaralı, doğa ile iç içe ,asvalt yol, elektrik, telefon, su, kanalizasyon şebekesi bulunan özel site içinde ikiz villa. Site içinde, yapılar tamamlanmış, her binanın iç yapımı alıcının beğenisine göre yapabilme keyif ve gücüne bırakılmış olup, çevre düzenleme faaliyeti sürmektedir. Yüzme havuzu ve peysaj çalışması , bakım sürmektedir.

Her konut için girişte çelik kapı ve antre, geniş salon, teras balkon, açık plan mutfak, wc ikinci kat iki yatak odası ve master banyo, çatı kısmında ise yine iki yatak odası bulunmaktadır. Kalorifer hatları çekilmiş, merdiven, balkon korkulukları aliminyun krom alaşım, duvarlar saten alçı,kartonpiyerli,dış doğrama pvc sistem, ısıcam, merdivenler Yatağan, Fethiye mermer kullanılarak yapılmıştır. Sitenin ortak mülkiyetinde, dört adet konut bulunmaktadır. Güvenlik görevlisi vardır. Ulaşım açısından sorun yoktur. Özellikle yaz aylarında site yakınından geçen dolmuş periyodik ring yapması ile düzenleme sağlanmıştır. Müstakil ev niteliğinde yazlik konut yerleşimi fonksiyoneldir. Araçlar için park yeri, müsterek alanların kullanımı gibi avantajlar vardır.

Gonenc Emlak

Alıcı ve satıcının karşılıklı görüşmesini temin ederek güvenli alışveriş işleminin yapılmasına önem vermekteyiz. 20 yıl üzerinde Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmetini bu özen ile sürdürmekteyiz. Şirketimiz Mugla Marmaris satılık villa Beldibi müstakil ev ile köy evi ve yazlik konut tipi gayrimenkul ilanları Gonenc emlak sitesinden düzenli güncellenerek verilmektedir. Bilgilerin güncel ve doğru olması doğrudan firma itibari ile ilgilidir. Bu nedenle portföyümüzde yer alan ilan bilgileri doğrudan sahiplerine aitdir. Her kadar fiyatlar deklere ediliyor olsa da, arada büyük farklar yoksa yüzyüze görüşmenin sağlıklı olduğuna inanıyoruz. Yeni kayıt edilen ilanlar XML listemizde, RSS özet akış sisteminde ve Marmarisbox Bültenimizde duyurulur. portföyümüzde Beldibi yanısıra Marmaris kiralik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları ile Marmariste satilik daire yazlik konut köy evi müstakil ev tipi gayrimenkul bilgileri de sunulmaktadır. Bültenimiz, ücretsiz üyelik sistemi ile herkese açık çalışır. Üyelik avantajlarından yararlanmanız önerilir.

Kategorisi: İkiz Villa
Bölgesi: Beldibi
Fiyatı: 800,000 TL
M2 200
Kat 3
Oda 4
Yaş 0
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/555-1.jpg

ilan/555-2.jpg

ilan/555-3.jpg

ilan/555-4.jpg

ilan/555-5.jpg

ilan/555-6.jpg

ilan/555-7.jpg

ilan/555-8.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist