Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:558 - Marmaris Satılık İşyeri Taşhan Dükkan

Satılık emlak

Marmaris'e 9km mesafede bulunan, yeni sanayi sitesinde, hemen kullanıma hazır durumda satılık dükkan. Çekme katı mevcutdur. Sitede faal durumda işyerleri bulunmaktadır. Çalışanların ve misafirlerin müşterilerin kullanımına açık sosyal tesis mevcutdur. Bilindiği gibi Marmarisin merkezinde sanayinin bulunması, turizm beldesinde bir g gününde sona erecektir. Muhtemelen yedi yıldızlı otele bırakacaktır yerini.

Peki sanayinin taşınacağı yer neresidir.? Taşhan projesi bu soru karşılığı realize edildi. Mermerci, aliminyumcu, motor aksanı, tekne imalat, tamir , marangoz ve mobilya iş kollarında hizmet veren dükkanların faaliyeti sürüyor. Ancak dokuz kilometrelik mesafe beklentileri karşılamada olumsuz etken oldu. Yine de Taşhan alternatifi bulunmadığından yatırım amacıyla gelecekte yapacağı yüksek prim nedeniyle tavsiye ettiğimiz bu emlak önerilir. Randevu talep ederek gayrimenkul gösterilir. Yer gösterme işlemi T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın 8/Temmuz/ 2003 tarihli tebliğine uygun olarak yapılır. Tutanak ile bilgi verilir, yer gösterilir. Bu işlem için ücret alınmaz. Dükkan beğenilir ise mülk sahibi işe güvenli alıveriş tesis etmek üzere alıcı karşılıklı görüştürürlür.

Gonenc Emlak

20 yılı aşan süreden beri Türkiye Güney sahillerinde profesyonel danışmanlık kurumsal hizmetimizi sürdürmekteyiz. Portföyümüzde, Mugla Marmaris satılık işyeri ve Taşhan dükkan bilgileri ile yatırım için gayrimenkul ilanları Gonenc Emlak portföyünde düzenli güncellenerek sunuluyor. İnteraktif bilgi bankası niteliğinde datamızda yüzlerce satilik kiralik ilanları verilmektedir. Bilgiler doğrudan mülk sahipleri tarafından iletilmektedir. Yeni kayıt edilen bilgilerin listesi XML, özet akışı RSS, seçme gayrimenkuller ise Marmarisbox Bülteni tarafından yayınlanır. Bülten üyeliğiücretsizdir. Bankamızda işyeri yanı sıra Marmariste kiralik ev ile Marmariste kiralik daire ve satilik villa yazlik konut satilik arsa ilanları da sunulmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: İşyeri
Bölgesi: Marmaris Taşhan
Fiyatı: 250,000 TL
M2 90

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/558-1.jpg

ilan/558-2.jpg

ilan/558-3.jpg

ilan/558-4.jpg

ilan/558-5.jpg

ilan/558-6.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist