Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 



Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlak



İlan No:559 - Satılık Arsalar Marmaris Selimiye Emlak

Marmaris Mugla

Marmaris'e araçla 45 dakika mesafede bulunan Selimiye Emlak piyasasına sunulan satılık yatırımcılar için uygun arsa. Yola cephesi bulunmuyor. Ancak yol çok yakın.

Arsa Köyü'n en üst kısmında, doğa manzaralıdır. Arazinin en büyük özelliği su sorunu olmaması.Yakınında kuyu mevcut. İmar geldiğinde yüksek prim yapma potansiyeline sahip konumda. Taş ev yapmak için yeterli olabilecek taşlar arazide mevcutdur. Bilindiği gibi Köy yerleşim alanı ve gelişme alanı olarak iki ayrı özellikleri niteleyen ayrıma sahipdir. Ancak; her iki alan için de, olmazsa olmaz yola sınır, cepheli olmasıdır. Yol olmadığı taktirde yasal inşaat yapılması mümkün değildir. Fakat, yolu bulunan her parsele de izin verilmesi koşulu yoktur. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları inşşata uygun parselleri açıkça belirtmiştir. Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü seçimlerin ardından kapatılınca bu yetki Marmaris Belediyesi tarafından yerine getirilecektir. Sit alanı, D.K.K.A Doğal Karekteri Korunacak Alan koşulları yeni bir değişiklik olmadığı taktirde geçerli kalacak ve görüş,izin alınarak uygulama yapılabilecektir. Çevre Koruma hükümleri geçerli olacaktır. Ancak bu bilgilerin net olarak uygulama klavuzuna dönüşmesi Büyük Şehir Belediyesi faaliyeti ile gelişecektir.

Detay bilgi için lütfen bize ulaşınız. Yer gösterme işlemi T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/Temmuz /2003 tarihli tebliğine uygun olarak gerçekleştirilir. Şirket yetkilisi tarafından zabıt tutularak bilgi verilir, gayrimenkul gösterilir. Güvenli satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Selimiye Gonenc Emlak

20 yıl üzerinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veriyoruz. İnteraktif Bilgi Bankası niteliğinde databank yüzlerce satilik kiralik ilanlarını yayınlamaktadır. İlanlarımız dürekli olarak admin ve editörümüz tarafından yenilenmektedir. Bilgilerin güncel olması doğruluğu ile orantalıdır. İlanlarımız listesi XML, özet akış listemiz ise RSS, sayfalarımızdan izlenebilir. Marmarisbox Bülteni 2008 yılından beri her üç ayda bir olmak üzere piyasa fiyat analiz raporları yayınlanmaktadır. Bülten, arşiv sayfaları kaynak bilgi niteliğindedir. Telif hakları ile korunan bilgilerimiz kaynak belirterek ilgili sayfa linkini yazarak alıntı yapabilir kısmen veya tamamen bilgileri kullanabilir. Portföyümüzde, selimiyeemlak satilik arsa yanı sıra Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ile köy evi müstakil ev ilanları da yayınlanmaktadır. Sitemiz Satılık arsalar Marmaris Selimiye ve Mugla çevresi satilik arsa ilanları ile Gonenc Emlak yazlik konut müstakil ev gayrimenkul bilgileri veriliyor.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 600,000 TL
M2 2490

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/559-1.jpg

ilan/559-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors





     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist