Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:587 - Beldibi Satilik Ev Konut

Yazlik konut

212 adet konut ile oluşan, Beldibi sırtlarında bulunan, yüzme havuzlu dubleks daire. Yazlik konut, kod farkından üç kat olarak kullanım imkanına sahip olan, deniz, orman manzaralı yazlik konut.

Beldibi satilik ev üç adet yatak odası, iki adet salon bulunmaktadır. Geniş kullanışlı balkonlar vardır. Birçok ev ilk inşa edildiği durumdadır. Yani içi yapılmamış olarak teslim edilmiştir. Amaç evde yaşayanların beğeni, seçenekleri zengin kullanma avantajına sahip olmaları içindir. Örneğin, yerler karo, rabıta, mermer veya parke olabilir. İç kapı cins, renkleri, mutfak banyo fayansları, kalorifer veya klima ve benzeri böylece seçim imkanları sunulmuştur.

Beldibi satilik ev olarak Sitede yer alan ev masrafsız, komple tamamlanmış bir evdir. Sitede yaz kış yaşayan aileler bulunmaktadır. Ancak; yazlıkçılar ağırlıktadır.

Saat başında düzenli olarak dolmuş vardır. Marmaris, merkeze, alışveriş yerlerine, plaja kolaylıkla ulaşım mümkündür. Sitede güvenlik hizmeti, bahçe tanzim, yüzme havuzu bakımı yapılmaktadır.

Yazlik konut için, satış işlemi sorunsuz olup tapular kat mülkiyeti geçiş aşaması sürmektedir. Bu nedenle hisse devir satış sözleşmesiyle satış işlemi yapılmaktadır. Masrafı karşılamak suretiyle doğrudan tapudan satış yapılabilir.

Beldibi satilik ev her üyesi aidat ödenmektedir. Bu ödemelerle kat mülkiyet işlemi giderleri karşılanmaktadır. Gayrimenkul ofis sorumlusu tarafından gösterilir.

Gonenc Emlak Marmaris

1994 yılından beri profesyonel danışmanlık hizmetini aktif olarak sürdürmekteyiz. Mugla Beldibi satilik ev ve yazlik konut bilgileri Gönenç Emlak Marmaris şirketince müstakil ev köy evi satılık villa fiyatları Marmariste satilik villa ilanları verilmektedir. Bilgiler sürekli olarak yenilenmektedir. Sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Danışmak kazandırır.

Kategorisi: Dubleks
Bölgesi: Beldibi Merkez
Fiyatı: 630,000 TL
M2 165
Kat 2
Oda 4
Yaş 12
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/587-1.jpg

ilan/587-2.jpg

ilan/587-3.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist