Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:595 - Satilik Ev Marmariste Satılık Daireler

Marmariste Satılık Daireler

Özel Hastahane yakınlarında bulunan üç katlı binanın ikinci katında yola ,ulaşımı kolay, güneş gören nezih mevkide yola cepheli yazlik konut.

Girişte çelik kapı antre, geniş balkon, kapalı mutfak, banyoda duş kabin, iki adet yatak odası ve salondan ibaret kullanışlı satilik ev. Konut kredisine uygun.

Randevu alınarak T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 'nın 8/7/2003 tarihli tebliğine istinaden tutanak tanzim edilerek gayrimenkul gösterilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. 1994 yılından beri şirketimiz portföyünden, satılık ev ilanları Marmaris ve Muğla çevresi satilik daireler bilgileri, müstakil ev köy evi yazlik konut ile Marmariste satılık daireler fiyatları verilmektedir.

Yazlik konut

Marmariste satılık daireler içinde en çok ilgi görenleri öncelikle deniz manzaralı evlerdir. Hemen ardından, sahil kuşağına paralel mevkide yer alan konutlar gelir. Mevki dışında diğer parametre binaların yaşıdır. Yeni daire daima tercih edilir. Yaş ilerledikçe fiyat geriler. Büyük deprem milat olmuştur. Kalite ve metraj birlikte değerlendirilecek özelliklerdendir. Satilik daireler hakkında sorularınızı,isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz. Danışmak kazandırır.

Marmaris Emlak

Gayrimenkul sektöründe 1994 yılından beri profesyonel danışmanlık hizmetini aktif olarak sürdüren şirketimiz alıcı satıcı buluşması platformu olarak araçlardan birisi resmi sitemizle tesis edilmektedir. Yüzlerce ilan, ekip tarafından düzenli güncelleme yapılır. Doğru bilginin sunulması sektörümüzde yeterli değildir. Sunulan bilgi ayni zamanda güncel olmak zorundadır. Güncelliğini yitirdiğinde bayatlar. Haber gibidir. Aksi taktirde insanlar eski gazeteleri satın alırlardı. Yazılı basında 24 saat ömrü olan haberler artık sibernasyon çağında iyice kısalmıştır. Satışa sunulan evin ilanının güncelliğini yitirmesi, danışmanlık şirketine güveni etkiler. Bu nedenle; ekibimiz çok büyük emek harcamak durumundadır. Zaten, farkındalık özverili çalışma karşılığıdır. Bu sözlerimiz danışmanı özenle seçenler içindir. Ne diyelim; pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Daire
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 530,000 TL
M2 95
Kat 2
Oda 2
Yaş 6
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/595-1.jpg

ilan/595-2.jpg

ilan/595-3.jpg

ilan/595-4.jpg

ilan/595-5.jpg

ilan/595-6.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist