Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:600 - Marmariste Kiralik Dükkan

Büro

Merkezde Yeni Yol Caddesi üzerinde bulunan binada, ikinci katta bulunan, ofis, teknik servis, irtibat bürosu, sigortacılık, muhasebe bürosu gibi işler için ideal, peşinatsız Marmariste kiralık iş yeri. İki teras Balkon, tuvalet bulunmaktadır. Kiralama koşulları, bir aylık kira, bir aylık kira miktarı kadar depozit olup, uzun yıllar kiralama mümkündür.

Stopaj vergisi kiracıya aittir. Onar gün ara ile merdivenlerin temizlenmesi, otomat aydınlatma gideri için tüm kullanıcılar ve ikamet edenler aylık 20-TL apartman aidatı ödemektedir. Kat mülkiyeti tesis edildiğinden, yönetim oluşturulmuştur. Müşterek giderlerin ödemesi kiracıların payı oranında yapılır. Çatı ve dış cephe sorumlulukları mülk sahibine aittir. Kiralanan iş yeri için elektrik ve su abonelikleri kiracı adına yapılır. Abonelik gideri kiracıya aitdir. Mülk sahibi DASK deprem sigortasını yaptırır ve gerekli evrakı tapu, kimlik, Y..K.İ.B suretini kiracıya teslim etmekle yükümlüdür. Kiralık emlak, tapu kaydı olarak işyeri tescil edildiğinden ruhsat şartları uygundur. Binada ayni iş kolunda ikinci dükkana kiralama yapılmamaktadır. Marmariste kiralik dükkan hakkında lütfen daha fazla bilgi ve sorularınız için bize ulaşınız.

Ofis

Gonenc Emlak Marmaris merkez ofisi 1994 yılından beri ayni adreste bulunmaktadır. Satılık kiralık emlak ilanları web sitemizde yayınlanmaktadır. Portföyümüz düzenli güncellenir. Mugla çevresi, Marmariste kiralık iş yeri ve kiralik dükkan bilgileri ile büro ofis niteliğinde gayrimenkul ilanları şirketimiz tarafından yayınlanmaktadır. Bilgiler ekip tarafından düzenli yenilenir.

Marmarisbox Bülteni sektör hakkında bilgiler vermektedir. Üyelik ücretsizdir. En son kayıt edilen gayrimenkul ilanları şirket adına açılmış olan sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. İş yeri yanı sıra, yazlik konut ve Marmariste kiralik ev köy evi ilanları da sitemizde yer almaktadır. Kiralıklarla birlikte Marmariste satilik daire ilanları sunulmaktadır. Portföyümüz kiralanan veya satılan ilanların silinmesi yeni gelen ilanların kayıt edilmesi işlem döngüsü ile sürekli güncel tutulur. Tüm ilanlarımızı XML, özet akışlarını ise RSS sayfalarımızdan izlemeniz mümkündür. Sosyal medya etkin olarak şirketimiz tarafından kullanılmaktadır. Adımıza açılmış olan hesaplardan bizi takip etmeniz mümkündür. Önemle tekrar edelim; Marmarisbox Bülteni ise 2008 yılından beri her üç ayda bir piyasa analiz raporları yayınlamaktadır. İzlemeniz, ücretsiz üyelik avantajlarından yararlanmanız önerilir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: İşyeri
Bölgesi: Marmaris Kiralık işyeri
Fiyatı: 1,000 TL
M2 100

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/600-1.jpg

ilan/600-2.jpg

ilan/600-3.jpg

ilan/600-4.jpg

ilan/600-5.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist