Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:619 - Kiralık Otel Marmaris kiralik butik otel

Kiralık butik otel

KİRALANMIŞTIR..
Kiralık turistik tesisGayrimenkul fiyatı teklifle belirlenecektir, pazarlığa açıkdır. Emlak sahibi ile karşılıklı görüşme tarafımızdan temin edilir.

Gayrimenkul kiralık butik özellikli işletmeye uygun tesis. Denize yaklaşık 100 metre mesafede bulunan, yola cepheli gayrimenkul. Emlakın işlek cadde üzeri, iyi bir mevkide olması nedeniyle değerlidir. Kiralık otel konusunda, kiracının teminatı önemlidir. tesisin demirbaşlarının korunması ve işletmecilik önemlidir.

Biz her iki tarafın sorunlardan uzak, minimum risk ile anlaşma yapmalarından yanayız. Otel sahibi, kiralama süresince oteli kiracı rızası olmadan satamaz. Bu yönde tapu dairesinde gayrimenkul üzerine tedbir konulmalıdır. Diğer yandan, kiracı oteli yangın,hırsızlık vb paket sigorta ile korumaya almalı ve kesinlikle sahip olduğu bir gayrimenkul üzerine birinci dereceden ipotek konulmasına izin vermelidir. Veya komisyon masrafları kiracıya ait olmak üzere banka teminat mektubu da olabilir. Bu arada belirtelim yasa gereği kooperatif hissesi ile sahip olunan gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilemez. Bu tavsiyelerimiz her iki tarafın da avukatları ile birlikte kalıcı adil sözleşmenin tesis edilmesi gerekliliğini kapsar. Profesyonellerle çalışanın başı ağrımaz. Ücretsiz hizmetin ne kerameti ne de kalitesi olur.

Lütfen satilik kiralık daire, arsa, konut işyeri taleplerinizi bize ulaşınız. Portföyümüzde müstakil ev, köy evi, villa bilgileri mevcut olup, gonencemlak ilan sitesi tarafından güncel olarak yayınlanmaktadır. Randevu alınarak gayrimenkul gösterilir. Danışmak kazandırır.

Gonenc Emlak

Gonenc Emlak şirketimiz 1994 yılından beri Marmaris Ticaret Odası üyesidir. Kuruluşundan beri de Emlak Müşavirleri Derneği kurumsal üyesidir. Şirketimiz zengin portföye sahipdir. Danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimizin uluslararası nace kodu 683102 dir.

Kategorisi: Otel
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 0 TL
M2
Kat 4
Oda
Yaş 19
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/619-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist