Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:622 - Satilik villa, Marmariste satılık ev

Marmaris emlak

Armutalan merkezde, nezih mevkide bulunan 500m2 arsa içinde satilik villa. Bahçesinde araç park yeri, yüzme havuzu, BBQ vardır. Müstakil ev bahçesi çimlendirilmiş, sulama sistemi, aydınlatma sistemi olan bakımlı bahçe, güvenlik tesis edilen bahçe duvarları, üzeri dekoratif demirle desteklenmiştir.

Müstakil ev girişinde çelik kapı, antre, wc, ayrı mutfak, geniş salon yer almaktadır. Geniş merdivenler ile çıkılan ikinci kat üç adet yatak odası, banyo wc, balkona sahipdir.

Satilik villa çatı bölümü geniş kullanım alanı optimum değerlendirilmiştir. Birinci sınıf kalite malzeme, işçilikle yapılan çevre düzenlemesi tamamlanmış satilik villa kat mülkiyeti tesis edilerek satışa sunulmuştur. Randevu alınarak şirket yetkilisi nezaretinde satilik villa gösterilir. Satış işleminin güvenli olabilmesi amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir.

Gonenc Emlak

Marmarisde Ticaret Odasına, kurulduğu 1994 yılından beri üyeyiz. Marmariste satılık ev konusunda olduça geniş portföye sahibiz. Şirketimiz düzenli olarak güncellenen bilgi bankası sahibidir. İnteraktif web sitemizde yüzlerce emlak ilanlarını görebilirsiniz. En son kayıt edilen ilanlar RSS özet akış sistemi üzerinden izlenebilir. Sosyal medya twitter facebook gonencemlak hesaplarımızdan duyurular düzenli yapılmaktadır. Türkiye güney sahillerinde hizmet veren şirketimizin uluslararası nace kodu 683102 dir. Lütfen Marmarisbox Bültenine üye olunuz. Bülten üyeliği ücretsizdir. Üye olmak için mail göndermeniz yeterlidir. İsteklerinizi, sorularınızı, önerilerinizi, eleştirilerinizi iletiniz. Mugla Marmaris satilik villa, müstakil ev ilanları ile Marmariste satılık ev fiyatları yazlik konut hakkında bilgiler şirket portföyünden düzenli güncellenerek sunulmaktadır.

İmarlı arsalar

Belediye sınırları içinde imar planları tamamlanmıştır. Tamamen Belediyenin tasarrufu ile gerçekleşen Bağlıiçi mevkii bugün villalar beldesi olarak anılmaktadır. İmar izni iki kat ve yüzdeonbeşdir. Armutalanda ise bazı bölgelerde yüzde otuz oranında, camiavlu ise; tax 20'dir.Yukarıda izlediğiniz ilanın arsası tax30 olup yasal iki kata izin verilmektedir. Bu parselin günümüz değeri m2'si 700-TL'den başlamaktadır. Yani bina hariç değeri 350-400.000-TL civarındadır. Pazarlığa açık olarak pazarlanan satilik villa piyasa değeri ve sahip olduğu lokasyon nedeniyle alıcılara önerilir konumdadır. Yazlik konut,müstakil ev ile köy evi hakkında bilgiler için isteklerinizi lütfen iletiniz.

Kategorisi: Villa
Bölgesi: Marmaris Merkez
Fiyatı: 1,500,000 TL
M2 270
Kat 2
Oda 4
Yaş 0
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/622-1.jpg

ilan/622-2.jpg

ilan/622-3.jpg

ilan/622-4.jpg

ilan/622-5.jpg

ilan/622-6.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist