Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:623 - Satılık Arsa Selimiye Emlak Gayrimenkul

Selimiye satılık arsalar

Satılık arsa Selimiye, Marmaris'e 35-40 dakika mesafede bulunan, deniz manzaralı ve denize 160 metre mesafede bulunan, yasal olarak ev inşaa edilebilen, yol, su ve elektrik mevcut, özel arsa. Yasal olarak 85m2 den büyük olmayam tabana oturan iki katlı konut inşaatına uygundur.

18 maddeden oluşan ve Ağustos 2008 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine uygun arsadır.

Antalya'da kent merkezinde nezih mevkide apartman dairesi ile takas yapılarak satışı mümkündür. Detaylı bilgi almak için bize ulaşınız. Güvenli satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kurumsal Danışmanlık

Şirketimiz 1994 yılından beri Marmaris Ticaret Odası üyesidir. Ayni zamanda, Emlakçılık derneği kurumsal üyesiyiz. Şirketimizin uluslararası Nace kodu 683102 dir. Şirketimiz interaktif bilgi bankasına sahipdir. Yüzlerce satılık emlak bilgisi mevcutdur. Bu bilgiler herdün düzenli olarak güncellenir. Marmarisde sektör hakkında bilgilere Marmarisbox Bülteni ile ulaşabilirsiniz. Gonenc Emlak Mugla çevresi Selimiye emlak satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile villa yazlik konut müstakil ev imarlı arsalar bilgisini vermektedir. Satilik arsa yanısıra Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev bilgilerine portföyümüzden uılaşabilirsiniz. Marmarisbox bülten üyeliği ücretsizdir. Bilgi edinme öncelik avantajlarından yararlanınız.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 0 TL
M2 424

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/623-1.jpg

ilan/623-2.jpg

ilan/623-3.jpg

ilan/623-4.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist