Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:629 - Selimiye Satılık Arsa

Selimiye

Marmarise araçla 45 dakika mesafede arsalar satışa çıkarıldı.Selimiye satılık arsa, denize yakındır. Köy yerleşim alanı içinde kalan, resmi şahıs tapulu net parseldir. Deniz manzaralı doğa içinde bulunan arsanın kadastro yoluna sınırı olmadığı için yasal ev inşaatı için izine sahip değildir. İmar çalışmalarının devam ettiği Selimiyede uygulama planlarının realize edilmesi üzerine konumunun değişmesi beklenmektedir. Mugla 'nın Büyük Sehir Belediyesi olması bu çalışmaları hızlandıracaktır. Nüfus 500 üzerinde yerleşim aşılınca köyler mahalle olmaktadır.

Marmaris'e araçla 45 dakika mesafede bulunan arsa yatırım için uygundur. Randevu alınarak parsel gösterilir. Bu işlem T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 tarihinde tebliğ edilen 8 Temmuz tarihli yönetmeliğine uygun olarak gösterilir,bilgi verilir. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Selimiye satılık arsa ve gayrimenkulleri yabancıların satın alması yasaktır. Ancak, şirketlerin gayrimenkul satın almaları serbestdir. Mugla çevresi belediye hudutları dışında kalan bölge içinde kalan arsalara inşaat izini özel şartlara bağlıdır. Arsa yola sınırı var ise inşaat yapmak mümkündür. Denizden 100 metre sonrası için ev yapılabilir. Şirket merkezi Marmarisde bulunmaktadır. Bazı parsellerde iki katlı villa inşaatı yapılabilir. Selimiyeemlak.net sitemizde bu konuda detaylı bilgi verilmiştir.

Marmaris Emlak

20 yıl üzerinde süreden beridir Türkiye güney sahillerinde profesyonel kurumsal danışmanlık hizmeti veriyoruz. Mugla çevresi Selimiye satılık arsa ve Marmaris emlak sektörü villa daire köy evi müstakil ev imarlı arsaları Gonenc Emlak sitesinden sunmaktadır. Şirketimiz oldukça geniş portföye sahipdir. 2006 yılında yayın yaşamına başlayan resmi stemiz sürekli yeni ilanların kayıt edildiği buna mukabil satılan veya kiralanan eski ilanları silerek güncellemeyi döngü olarak gerçekleştiriyoruz. Yüzlerce ilanın yer aldığı portföyümüz 3000 digital resim eşliğinde sitemizden sunulmaktadır. Listemiz XML sayfamızda, özet akış listesi ise RSS sayfalarımızdan sunulmaktadır. Etkin kullandığımız sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Marmarisbox Bülten ücretsiz üyelik sistemiyle izlenebilir. Avantajlarından yararlanmanız önerilir. Portföyümüzde Selimiye satılık arsa ilanları yanısıra Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev bilgileri verilmektedir. Mugla çevresi gayrimenkul ilanları için taleplerinizi isteklerinizi iletebilirsiniz.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 250,000 TL
M2 423

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/629-1.jpg

ilan/629-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist