Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:633 - Satılık Emlak Selimiye Satilik Arsa

Selimiye

Yaklaşık 40km mesafede bulunan, Selimiye Köyü, Köy Gelişme alanı içinde bulunan villa inşaatı yapmaya yasal olanağa sahip, yola cephe sınırlı inşaat ruhsatı alınmış, satilik arsa. Geçiş dönemi yapılaşma koşulları kapsamı içinde olan bu parsel, alt yapı imkanlarına sahiptir. Sınır poligonlarının tesbiti, imar durum belgesi aldıkdan sonra, yönetmeliğe uygun çizilen projenin İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından onayı ile, inşaat ruhsatı alınmıştır. 81m2 tabana oturan iki katlı villa inşaatı izni verilmiştir. Ayrıca koddan kazanım mevcutdur. Satilik arsa deniz manzaralıdır. Denize olan uzaklığı 476 sayılı yasanın belirlediği sakınca mesafesinin dışındadır.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşınız. Randevu ile gayrimenkul gösterilir. Güvenli bir satış için alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür. Selimiye satılık arsa ve imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun. Satilik kiralik daire konut arsa taleplerinizi lutfen iletiniz.Müstakil ev, villa, köy evi istek üzerine sitemiz yeni kategori olarak eklenmiştir. Danışmak kazandırır.

Marmaris

Köyde yabancıların mülk alması yasaktır. Ancak yabancı şirket veya Türk ortaklı yabancı şirket gayrimenkul satın alabilir. Gonenc Emlak 1994 yılından beri Ticeret Odası üyesidir. Şirketimiz geniş portföye sahipdir. Satılık kiralık yüzlerce emlak bilgisi ve binlerce resim data bankasında bulunmaktadır.Tüm ilanların listesi size XML olarak tüm kayıtları listelemektedir. Son kayıt edilen emlaklar is RSS sisteminden görünebilir. Marmarisbox Bülten üyeliği ücretsizdir. Mail göndererek üye olabilirsiniz. Mugla Marmaris satılık emlak ve Selimiye satilik arsa bilgileri müstakil ev köy evi yazlik konut imarlı arsalar Gonenc Emlak sitesi tarafından sürekli güncellenerek yenilendikden sonra sunulmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 250,000 TL
M2 408

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/633-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist