Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:646 - Marmaris Satılık Villa Müstakil Ev Evler

Satılık villa

Armutalan nezih mevkiinde bulunan, 366m2 arsa içinde, özel bahçeli, müstakil ev. Ana caddeye 150 metre mesafede, orman manzaralı, üç tarafı açık, gün boyu güneş görmektedir. 30.000m2 arsa içinde 18 bina 32 ikiz villadan oluşan çevresi orman özel lokasyonda yer alan tek tek parsellerde inşa edilmiş konutlar bulunmaktadır. Defne Köy Evleri olarak anılan bu yerleşim site değildir. Müşterek kullanım alanları, ortak giderler yoktur. Çünkü site değildir. Birbirinden bağımsız parsellerde müstakil ev konseptinde ikiz villalardan oluşmaktadır.

Marmaris satılık villa girişte antre, teras balkona çıkışı olan şömineli geniş salon, arka taraf bahçe cepheli balkona çıkışı olan kapalı mutfak, wc bulunmaktadır. Şömine fonksiyoneldir. Bölgenin meşhur İçmeler Ustası tarafından yapılmıştır. Müstakil ev; üst kata geniş merdivenlerle çıkılmaktadır. Merdivenler afyon beji ve birinci sınıf kalitededir. Üç yatak odası, bir tane banyo wc, iki adet balkon mevcutdur. Yatak odaları geniş ve kullanışlıdır. Master yatak odası isteğe bağlı olarak en-suite yapılabilir.

Randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından satılık villa gösterilir. Yer gösterme işlemi T.C.Sanayi ve Ticaret bakanlığı’ nın 2003 tarihinde tebliğ edilen yönetmelik hükümlerine uygun yapılmasına özen gösterilir. Tutanak tanzim edilerek müstakil ev gösterilir, bilgi verilir. Konut kredisi kriterlerine uygundur. Kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Evcil hayvan besleme serbestdir. Daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Gonenc Emlak

Şirketimiz 1992 yılından beri gayrimenkul sektörüne hizmet veren kurucularımız tarafından 1994 yılında aile şirketi tesis edilerek faaliyete başlamıştır. Ticaret Odası ile ayni tarihde kurulan şirketimiz halen aktif olarak profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetini sürdürmektedir. Satilik kiralik daire konut arsa güncel ilanlar yayınlamakta olan interaktif bilgi bankamız, en son eklenen kayıt, bilgiler için XML listesi veya RSS özet akışı ile izlenebilir. Etkin biçimde kullandığımız sosyal medya şirket adımız hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Ayrıca, Marmarisbox Bülteni elektronik posta ile üyelerine duyurular, bilgiler iletilmektedir. Mugla Marmaris satılık villa ve müstakil ev bilgileri ile ikiz villa yazlık konut ilanları Gonenc Emlak sitesinden verilmektedir. Bunların dışında periyodik olarak makale analiz raporları yayınlanmaktadır. Amacımız doğru bilginin üye,izleyici ve müşterilerimize hızlı bir biçimde ulaştırılmasıdır. Pusulanız doğru bilgi olsun. Müstakil ev, villa, apart otel tipi gayrimenkul isteklerinizi lütfen iletiniz. Emlakınızın değerinde ve hızlı pazarlanması için bize ulaşınız.

Kategorisi: İkiz Villa
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 750,000 TL
M2 200
Kat 2
Oda 3
Yaş 12
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/646-1.jpg

ilan/646-2.jpg

ilan/646-3.jpg

ilan/646-4.jpg

ilan/646-5.jpg

ilan/646-6.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist