Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:649 - Marmaris Satılık Ev Satilik Daire

Marmariste satılık daire

Siteler mevkiinde, denize 150 metre mesafede site içinde, bakımlı,güneş gören, ulaşımı kolay, kapalı mutfak bulunan ve ön ile arka balkon kullanımı mevcut mobilyalı satilik daire. Kira getirisi açısından yatırım olarak düşünülebilir.

Site içinde bulunan yazlik konut, dolmuş durağına, alışveriş merkezine, plaja yakın olması nedeniyle cazibe oluşturmaktadır. Son on yıla kadar yazlik konut özelliğinden yıl boyu yaşanılır konumuna geçen sitede yaz kış sürekli ikamet edilmektedir. Randevu alınarak evin gösterilmesi şirketimiz yetkilisi tarafından T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 yılındaki tebliği gereği yer gösterme tutanağı tanzim edilerek yapılır. Bu işlem için ücret alınmaz. Talip olan alıcıların güvenli alışveriş amacıyla ev sahibiyle görüştürülmesi temin edilecektir. Mugla Marmaris satılık ev bilgileri ve satilik daire fiyatlarını açıklamalarıyla güncellenen şirketimiz gayrimenkul sitesi yayınlıyor. Lütfen sorularınız için bize ulaşınız.

Emlak İlanları

1994 yılından beri profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle güney sahillerinde ve Mugla çevresi servis yapılmaktadır. Resmi sitemizde yayınlanan ilanlar düzenli güncellenerek bu yolla yenilenmektedir. Bu işlemler ekip tarafından yapılmaktadır. Duyurular, ilanlar, sosyal medya üzerinden takip edilebilir. Bizi şirketimiz adına açılan hesaplardan izlemek mümkündür. İlanlarımızda, müstakil ev satilik villa satilik daire ve satilik arsa yanısıra Marmariste satılık ev bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Danışmak kazandırır.

Sosyal medya üzerinde hesaplarımız resmi sitemiz adıyla bulunmaktadır. İlanlardan seçtiğimiz gayrimenkul fırsatlarından duyurular yapılmaktadır. Detaylı bilgiler yanısıra kısa metrajlı video görüntüleri de sunulmaktadır. Şirketimize ait haber grupları oluşturulmuştur. Satışa çıkarılmış veya kiraya verilecek emlaklar grup üyelerine bildirilmektedir. Türkiye genelinde 2500 üzerinde profesyonel emlakçılık ofislerine ulaşma olanağı teknolojinin getirdiği kullanım avantajları kurumsal olarak sağlanmaktadır. Özellikle Marmarisbox doğrudan bize ulaşmış kapalı sistem datamızda ulaşım adres potansiyelimizdir. Gücümüz sahip olduğumuz bilgi, birikim ve deneyimdir. Vizyon yaratmak veri gerektirir. Bu unsurların bileşkesi vizyonumuzu belirlemektedir. Şirketimiz 20 yıl üzerinde süreden beri danışmanlık hizmeti vermektedir. İstekleriniz için bize ulaşmanız tercihinizdir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Daire
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 350,000 TL
M2 80
Kat 2
Oda 2
Yaş 17
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/649-1.jpg

ilan/649-2.jpg

ilan/649-3.jpg

ilan/649-4.jpg

ilan/649-5.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist