Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:651 - Marmaris Satılık Emlak Satilik Ev

Marmariste satilik daire

Merkeze yakın, Marina'ya 500 metre mesafede, üç katlı binanın ikinci katında bulunan, masrafsız satılık daire.

Girişte antre, kapalı mutfak, yola cepheli balkonu bulunan geniş salon, banyo tuvalet ve ayrıca alaturka tuvalet mevcuttur. Üç adet yatak odasından ikisi arka tarafta bulunan ikinci balkona çıkışa sahiptir. Mugla Marmaris satılık emlak ilanları ile satilik ev bilgileri şirketimiz tarafından Marmariste satilik daire fiyatları yazlik konut listesi verilmektedir. Bilgilerin güncellenmesi ekip tarafından yapılmaktadır. Yenilenen bilgiler link verilerek kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Randevu temin edilmesiyle gayrimenkul şirket ofis yetkilisi tarafından gösterilir. Fiyat pazarlıksız satış fiyatıdır. Ancak; prensibimiz gereği, güvenli bir satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satılık Emlak Kat mülkiyeti tesis edildiği için konut kredisi kullanımı mümkündür. Bilindiği gibi, genel anlamda expertiz değerinin yüzde yirmi beşi oranında ödeme yapıldıktan sonra kalanı kredi ile tamamlanarak satış işlemi yapılmaktadır. Alıcının kredi ödeyebilme gücü ile kredibilite oranında konut alımında bu enstrüman kullanılmaktadır. Banka eksperi yerine bağımsız ekspertiz kuruluşlarının hizmetinden yararlanılmaktadır. Bu nedenle böyle bir krediyi kullanacak olanların önce bankalarla görüşmesi ardından gayrimenkul danışmanlık şirketleri ile görüşülmesi önerilir.

Satilik ev

Ticaret odasına 1994 yılından beri üye olan şirketimiz zengin portföye sahiptir. Şirketimiz güney sahilleri kiralik daire konut satilik ev arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi, inter aktif bilgi bankası datasına sahiptir. Portföyümüze son kayıt edilen ilan bilgileri RSS özet akış sisteminden ve XML sayfamızdan görülebilir. Marmarisbox bülten üyeliği önemli sektör bilgileri ve ilanlar sunmakta olup ücretsizdir. 2008 yılından beri her üç ayda bir olmak üzere analiz raporları sunulmaktadır. Bültende yer alan bilgiler ve resmi sitemiz düzenli günceldir. Yeni ilanların kayıt edilmesi, kiralanmış veya satılmış olduğu için silinen eski katılar döngüsü ile sürekli yenileme yaşanmaktadır. Bilgilerin doğruluğu özen ve önem verdiğimiz ilkemizdir. Pusulanız doğru bilgi olsun. Bize elektronik posta veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

Kategorisi: Daire
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 520,000 TL
M2 130
Kat 2
Oda 3
Yaş 19
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/651-1.jpg

ilan/651-3.jpg

ilan/651-4.jpg

ilan/651-5.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist