Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:657 - Selimiye Satılık Emlak Arsa

Marmaris Selimiye

Deniz manzaralı yasal olarak inşaata uygun, 85m2 tabana oturan iki katlı villa yapılabilir satılık net parsel. Köy yerleşim alanı içinde kalan parsel, önü kapanmaz, kadastro yoluna cepheli konuma sahipdir. Denize olan uzaklığı 360 metre, Bozburun ana cadde mesafesi ise 270 metredir. Cevresinde evler bulunmaktadır. Elektrik, su, yol gibi alt yapı hizmetlerine sahipdir. Şahıs tapulu olup satış için hiçbir engel bulunmamaktadır.

Bilindiği gibi, geçiş dönemi yapılaşma koşulları, kriterlere uygun olan gayrimenkulleri tarla vasfından imarlı parsel statüsüne taşımaktadır. Datça bozburun plan hükümleri yönetmelik değişikliği 2007 yılından beri bu olanağı sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için www.selimiyeemlak.net sitemizde imar bilgileri sayfamızdan alabilirsiniz. Portföyümüzde Selimiye satılık emlak ve Selimiyede satilik arsa bilgileri ile villa yazlik konut müstakil ev imarlı arsa gayrimenkul ilanları yer alıyor.

Gönenç Emlak

1994 yılından beri Marmaris merkezde emlakçılık hizmeti veren şirketimiz, Selimiye şubesi ile bölgesel çalışmasını geliştirmektedir. Satilik kiralik daire arsa bilgileri güncel yayınlanmaktadır. Müstakil ev, köy evi, villa bilgileri portföyümüzde yer almaktadır. Bu ilan hakkında sorularınız için lutfen bize ulaşınız. Gonencemlak yetkilisi tarafından randevu alınarak gayrimenkul gösterilir. Bu işlem T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 8 Temmuz 2003 tarihli tebliğinde belirtildiği gibi yapılır. Yer Gösterme Zaptı tanzim edilerek bilgi verilir. Bu işlem için ücret alınmaz. Alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Güvenli bir satış için yıllardan beri bu tutum prensibimiz olmuştur. Danışmak kazandırır.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 0 TL
M2 760

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/657-1.jpg

ilan/657-2.jpg

ilan/657-3.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist