Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:659 - Selimiye Emlak Satılık Arsalar Satilik Arsa

Marmaris Selimiye

Köyü'nde resmi tapulu, deniz manzaralı, yola boydan 51 metre cepheli, denizden 724 metre mesafede ,önü kapanmaz arsa. Ç.Ç.K.K Başkanlığınca onaylı, 1/25000 ölçekli Datça Bozburun Çevre Düzeni Plan Hükümler' nin geçerli olduğu, imar koşullarına sahip, proje durumu esas alınmak üzere, imar durum belgesine sahip,6.50 yüksekliğinde, %33 çatı meyili, yan bahçe 10 metre, arka bahçe uzaklığı 10 metre , Taks 0.05 olmak üzere inşaat yapılma koşullarına sahip ancak; çekme mesafeleri yetmediği için yasal olarak inşaat izni alınamamaktadır. İmar geldiğinde, inşaat yapılabilir. Bu nedenle mevcut durumu itibariyle potansiyel olarak yatırım için uygun bir arsadır.

18 maddeden oluşan ve Ağustos 2007 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterleri hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.

Şirketimiz merkez ofisinden alınacak randevu ile gayrimenkul gösterilerek bilgi verilir. Güvenli satış gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Selimiye Emlak imar bilgileri hakkında ön bilgilere ulaşabilmek, bu konuda sık sorulan soruların yanıtları için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmeniziöneririz. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Gonenc Emlak

20 yıldan beri bölgemizde danışmanlık faaliyetindeyiz. Kurumsal olarak profesyonel danışmanlık etkinliğimiz sürecinde oluşan portföyümüzde yüzlerce ilan bilgisi binlerce resim desteğinde verilmektedir. Mugla Marmaris Selimiye emlak ve satilik arsa ile imarlı satılık arsalar Gonenc Emlak köy evi müstakil ev villa yazlik konut bilgileri veriliyor. Satılık arsalar yanısıra Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanlarından sayfalarımızda aradıklarınıza uygun bulamadığınız taktirde talebinizi lütfen iletiniz. Yeni ilanların kayıt edildiği, satılmış veya kiralanmış olanlarının silindiği sürekli düzenleme döngüsü ile havuzda yenilenen bilgiler interaktif bilgi bankası niteğiğinde portföyden izlediğiniz resmi şirket sitemizden yayınlanmaktadır. Tüm ilanlarımızı XML sayfalarımızdan, RSS özet akış listemizden ise son kayıt edilen sırasına göre ilanlar izlenebilir. Sosyal medya gonencemlak duyuruları yayınlardan takip edilebilir. Marmarisbox Bülteni piyasa analiz raporlarını 2008 yılından beri yayınlamaktadır. Ücretsiz üyelik avantajından yararlanınız. Danışmak kazandırır.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 0 TL
M2 918

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/659-1.jpg

ilan/659-2.jpg

ilan/659-3.jpg

ilan/659-4.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist